25-jarig jubileum A.H.J. Reijmer- Zoetekouw, receptie 23 mei Afscheid A.P. Groenendijk, receptie 14 mei 25-jarig jubileum B. van 't Voort, receptie 17 mei Op de dag van de receptie is Anja Reijmer-Zoetekouw precies 25 jaar in dienst van Heineken, reden voor een feestje. Na ruim 40 dienstjaren neemt Arjan Groenendijk afscheid van Heineken. Bertus van 't Voort is alweer 25 jaar in dienst en dat wordt met een receptie gevierd op 17 mei. Arjan kwam 1 februari 1962 in dienst bij de Brouwerij te Rotterdam als bibliotheek- en archiefmedewer ker. In 1974 verhuisde zijn afdeling naar Zoeterwoude, waar hij ging werken op de Centrale Reprografie. In 1997 werd hij teamleider van de afdeling Document Handling Supplies (DHS) binnen de afdeling Office Management. Al vanaf het begin heeft hij met veel plezier gewerkt bij Heineken. Arjan stelt het zeer op prijs zijn (oud-)collega's te ontmoeten en afscheid van hen te nemen. U bent allen van harte welkom op de receptie, vanaf 16.30 uur in De Hooiberg te Zoeterwoude. Bertus trad op 16 mei 1977 in dienst bij de Alkmaarse Bierhandel als chauffeur. Bertus heeft dit werk tot 1992 gedaan. Toen liet zijn gezondheid niet meer toe dat hij deze functie bleef uitoefenen. Hij kwam in het wijn en gedistilleerd Magazijn te werken als orderverza melaar. Na enkele jaren bleek dat om fysieke redenen ook niet meer te gaan. Vanaf die tijd is hij verantwoordelijk voor het tijdelijk bruikleen. Gezien het grote aantal kennissen in Noord-Holland, is dat bijna een dagtaak voor hem geworden. Zijn 25-jarig jubileum wordt 17 mei vanaf 16.30 uur gevierd in De Mouthoek op de vestiging in Alkmaar. Iedereen is van harte welkom om Bertus te komen feliciteren en een biertje met hem te drinken. De eerste drie jaar van haar carrière werkte Anja als facturiste bij de drankenhandel in Tiel. In 1980 verruilde ze Tiel voor Den Bosch, waar ze als verkooptelefoniste aan het werk ging. Deze functie heeft Anja tot op heden op verschillende locaties uitgeoefend. Sinds 1997 belt ze de klanten van Heineken Brouwerijen Gelderland. Op 23 mei wordt op de vestiging in Gelderland een receptie voor Anja gehouden. Vanaf 16.00 uur is iedereen van harte welkom om Anja te komen feliciteren. Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 26