omst met Pathé Contract met Vanaf 1 juli 2002 wordt in alle Pathé bioscopen Heineken bier geschonken. De overeenkomst bestaat, naast de levering en verkoop van Heineken bier binnen Pathé bioscopen, ook uit het gezamenlijk ontwikkelen van marketingactiviteiten met het bioscoopbezoek als belangrijkste thema. Marien Kakebeeke tekende 28 februari namens Heineken Nederland Supply een contract met de Danish Brewery Group. In dit contract wordt geregeld dat de Deense collega's liter-blikken voor Heineken gaan afvullen, het zogenoemde 'co-filling'. Tekst Wilma Gentenaar Vers van 't Vat, maart 2002 7 Tekst Karin Willems Een van de pijlers van het Heineken-merk is uitgaan, en het bioscoopbezoek is hiervan een belangrijk onderdeel. Pathé is met ruim 7,5 miljoen bezoekers in 2001 de grootste bioscoopexploitant van Nederland. De in totaal veertien bioscopen bevinden zich in Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Scheveningen, Utrecht, Groningen, Eindhoven en Helmond. Marien Kakebeeke (general manager Heineken Supply) en Povl Friis (technical director) van de Danish Brewery Group buigen zich onder toeziend oog van de genodigden over de taart. Het contract loopt tot eind 2003 en startte in de week van als de administratieve afhandeling van het vervoer meegeregeld. 18 maart. De blikken zijn speciaal bestemd voor de Taiwanese Die donderdag was dus een belangrijke dag voor projectleider markt, waar zij een grote populariteit genieten. Yvonne Mars en haar projectteam. De Deense delegatie bestond Dit contract is uniek, omdat het nog niet eerder voorkwam dat uit zes mensen die onthaald werden tijdens een lunch en een Heineken aan een 'co-filler' alleen het bier levert. In het verleden uitgebreide rondleiding door de Zoeterwoudse brouwerij. Zowel verzorgde Heineken in zulke situaties ook altijd het verpakkings- Heineken als de Deense delegatie hopen dat dit het begin materiaal. In dit contract is echter zowel het verpakkingsmateriaal markeert van een langdurige en vruchtbare samenwerking.

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 7