Vers van 't Vat, maart 2002 10 14 18 19 I Colofon ,''i Olympisch kampioen Gerard van Velde Wat zijn achtergrond betreft, noemt men hem de 2e Dan Janssen in de schaatswereld. Gerard van Velde zette op een totaal onverwacht moment een wereldprestatie neer. Hij won goud in Salt Lake City op de 1000 meter. Victor Weng Waarom komt een Chinees naar Nederland en hoe komt hij vervolgens op de marketingafdeling als junior brandmanager Heineken terecht? Wat stel je je voor bij Arbeidszaken? "Zien wij er saai uit?" Nee, ze zien er zeker niet saai uit. De afdeling Arbeidszaken in Zoeterwoude is géén afdeling waar je na twee uur van verveling in een droomloze slaap zakt. Heineken maakt jaarcijfers bekend Een winststijging van 15% voor Heineken N.V. en goede resultaten ook voor Heineken Nederland. En dat ondanks een licht dalende biermarkt. In Amsterdam werden 27 februari de jaarcijfers gepresenteerd. Van een andere kant bekeken Overeenkomst Pathé Contractondertekening Co-filler Heinekens bruiloft Nieuwe commercial Amstel Alcoholbeleidsdag Geflitst Het biermoment van Jack Wyers Spaans project voor HTS 12 De Momentopname: presentatie jaarcijfers 16 Jaarcijfers Heineken Heineken verwerft Bravo 18 Een maand werken in Holland Heineken House Zomerpaleis der Amadeiro's 22 Goed Vaatje: Café 't Bosschenaartje 23 Reacties op Vers van 't Vat 24 Geachte Consumentenservice Hein&Ken 25 Hei Society Aankondiging Oldtimertoertocht 26 32 Op stap met de winkelaccountmanager Sandro Nagtzaam is winkelaccountmanager bij Vrumona. Zijn werkplek is zijn auto. Hoe ziet zijn dag eruit? "Bij de Edah aangekomen worden eerst de schappen met een kritisch oog aanschouwd en wordt er driftig met flessen gedraaid." mm Vers van 't Vat is het personeelsblad van Heineken Nederlands Beheer B.V. en verschijnt twaalf keer per jaar Uitgave afdeling Communicatie Hoofdredactie Karin Willems Productie Wilma Gertenaar en Lasswell Communication Events, Noordkade 42 2741 EW Waddinxveen, tel. 0182-623066/ versvanhetvat@lasswell.nl Vormgeving Rense Partners, Den Haag/ Eden Design, Amsterdam Oplage 10.500 Druk Offset Service, Valkenswaard Vers van 't Vat, maart 2002 3

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 3