Voor Benoemingen en Uit dienst zie BrowseHuis, Nieuws Informatie/Organisatiemededelingen. Extra mededeling Het PUM H/Bosch is op de volgende data gesloten: 29 april 2002 10 mei 2002 Heineken Oldtimer toertocht IV, 2002 Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik u hartelijk danken voor de geweldige afscheidsreceptie op 14 december. Hartverwarmend was het om zoveel (oud-)collega's en Production Management trainees te begroeten. Gelukkig heb ik de biertest, georganiseerd door de trainees, goed doorstaan, anders had ik niet met pensioen mogen gaan. Ook bedankt voor de vele brieven, telefoontjes en e-mails van onder andere oud-collega's bij APB en van diegene die niet aanwezig konden zijn. Bedankt voor alle cadeaus zoals reisgidsen, een treinabonnement en natuurlijk de fiets en het speciaal door de trainees voor mij gebrouwen biertje 'Rolfs Blond'. Rolf Lans Na dertig dienstjaren in de brouwerij, 17 jaar bij Multi Bintang Indonesia en 13 jaar bij Heineken, nam ik op 16 november 2001 met trots afscheid. Ook namens mijn vrouw en kinderen wil ik de directie en iedereen die daartoe heeft bijgedragen, heel hartelijk bedanken voor de mooie attentie, de prachtige foto, bloemen, cadeaus en kaarten die ik mocht ontvangen ter gelegenheid van mijn afscheidsreceptie. Het was voor ons een onvergetelijke dag die wij nooit zullen vergeten. Tevens wil ik van de gelegenheid gebruikmaken om ook degenen waarvan ik niet persoonlijk afscheid kon nemen, het allerbeste voor de toekomst toe te wensen. God zegene jullie allen. Eddy Tedjakusuma - I Ook namens mijn kinderen en kleinkinderen wil ik via deze weg laten blijken hoe dankbaar wij waren en nog steeds zijn, voor het begrip, medeleven de steun en vriendschap tijdens het ziek zijn en overlijden van mijn man, Jan Adriaanse. Vooral de directe collega's van Jan en zijn teamleidster die tijdens zijn langdurige ziekte tot op de laatste dag, altijd 'even op de koffie kwamen'. Maar ook de Medische Dienst, Personeelszaken en de bedrijfsleiding wil ik zeker niet vergeten. Vaak is het 'uit het oog, uit het hart', maar niets is minder waar. Veertig jaar werken bij Heineken 's-Hertogenbosch geeft een band die niet kapot kan gaan. Wij zullen Heineken en het afscheid dat jullie Jan hebben gegeven, nooit vergeten. De gegevens voor de rubriek Persoonlijk worden aangeleverd door de desbetreffende P&O-diensten. Heeft u een geboorte of huwelijk aan te melden? Meld het de P&O-dienst en de gegevens komen vanzelf in Vers van 't Vat. Heeft u een leuke foto van uw kind of huwelijk die u erbij wilt plaatsen? Mail of stuur het naar de redactie. Truus Adriaanse J De Heineken-collega's die in het bezit zijn van een oldtimer van minimaal 25 jaar oud, kunnen zaterdag 11 mei weer meedoen aan de Heineken Oldtimer Toertocht. Inschrijfformulieren vindt u op het BrowseHuis. Deze zijn tevens te verkrijgen bij Frank Stultjens en Cees de Jager, beiden in Zoeterwoude te bereiken onder respectievelijk nummer (071-545) 6245 en 6087. Wie belangstelling heeft dient zich vóór 1 mei 2002 op te geven door het ingevulde inschrijfformulier te retourneren. Vers van 't Vat, maart 2002 31

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 31