Geboorten Huwelijken Overleden In memoriam Bedankt! Zoeterwoude Amsterdam Bunnik Heineken Brouwerijen Heineken Brouwerijen Mike, zoon van mw. M. Verweij (HTS, R&D) HBV 1 SSliifiir J V" M Jimi, zoon van mw. H. van der Linden-van Eerten (HTS, R&D) en F.B. van der Linden (Bedrijfstechnologische Dienst) Quirinus Hendrikus Nicolaas, zoon van dhr. J. van Dijk (Verpakken) Demi, dochter van dhr. R. Jansen (Verpakken) Lars, zoon van mw. E.J.M. van den Bosch-Bosman (DCS) Michelle, dochter van dhr. N.W. Meijndert (DCS) Xander, zoon van mw. J.E.RG.M. de Wit (Recruitment Talentontwikkeling) Boris, zoon van mw. A. van Leeuwen-Ammerlaan (CHR PDI) Elicia, dochter van dhr. B.R. Gijsbers (Facility Management Garage) Rowan, zoon van dhr. M.N.J. Kee (Corporate Finance Internal Audit) Morris, zoon van mw. A. Weel-Dijkstra (Corporate Legal Business Affairs) Sam, dochter van dhr. M. Bisschop (junior Area Export manager) Stephanie, dochter van dhr. H. Essaadi (brandmanager) Schiphol Eames Van, zoon van mw. F. Asberg (Export Marketing Department) Wessel, zoon van dhr. L.O. van Zandwijk (Horeca National Account Management) Sander, zoon van dhr. R.L. Echten (Comm. Ass. H.B. Drenthe) Levi, zoon van dhr. H.J.M. van de Grint (Magazijn H.B. Midden- Brabant) en mw. A.C.M. Weterings (H.B. Taptechniek Zuid-Oost) Mirte, dochter van mw. C. Goossen-Hamelink (Comm. Ass. H.B. Zeeuwsch-Vlaanderen) Boy, zoon van dhr. A.J.W. Schroembges (Horeca Brand Verkoop) Nigeria Joost, zoon van dhr. R. Kwaijtaal (manager Packaging Engineering, Nigerian Breweries Pic., Ama) Dhr. A.H. Scholten (Marketing Management Heineken) met mw. T. Klein Schiphorst De heer J. de Jong (82) is 21 februari overleden. Hij trad 7 juni 1937 in dienst bij de brouwerij in Rotterdam en ging 1 februari 1985 met pensioen. De heer F.T.J.M. Dumoulin (67 jaar) is 23 februari overleden. Hij trad 30 juli 1973 in dienst bij de brouwerij in Den Bosch en ging 1 november 1999 met pensioen. De heer L. Fielemon (76) is 28 februari overleden. Hij trad 1 augustus 1965 in dienst bij de drankengroothandel in Leiderdorp en ging 1 november 1990 met pensioen. De heer A.P. Severijns (81 jaar) is 3 maart overleden. Hij trad 30 augustus 1965 in dienst bij de brouwerij in Den Bosch en ging 1 augustus 1985 met pensioen. Na een ziekteperiode van een jaar heeft Gerda Krijt toch nog de strijd tegen haar ziekte verloren. Tijdens een korte opleving heeft Gerda zelfs afgelopen oktober/november 2001 nog enkele uren op 'haar werkplekje' doorgebracht. Inclusief haar periode bij de drankenhandel was Gerda 1 maart precies 30 jaar in dienst. Wij verliezen in Gerda een goede collega, die altijd behulpzaam was en haar taak heel serieus nam. Op 1 maart is zij, onder begeleiding van familie en vele collega's, naar haar laatste rustplaats gebracht. Heineken Brouwerijen Noord-Holland Deze mensen bedanken Heineken voor de bloemen en de cadeaus die zij hebben gekregen. De heer en mevrouw Oosterwijk uit Bladel (25-jarig huwelijk) Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik hierbij iedereen bedanken voor het fantastische afscheid dat voor mij was georganiseerd. De receptie was van het begin tot het einde prima verzorgd. Het was hartverwarmend om met zoveel (oud collega's mijn afscheid te kunnen vieren. Ik dank hierbij ook voor de mooie cadeaus die ik heb mogen ontvangen. Graag wens ik jullie allen en Heineken nog veel succes toe in de toekomst. Herman Voorschuur Heineken MoHorlanHc Rc>Vic>ot ami

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 30