25-jarig jubileum A.M.M. Scholts, receptie 26 april 25-jarig jubileum G.I.M. Kusters, receptie 19 april Afscheid F. van der Wallen, receptie 25 april Afscheid F.J. Kristel receptie 25 april Ton Scholts werkt alweer 25 jaar bij Heineken. Hij begon 25 april 1977 in Amsterdam in de functie van losser. Ook Ger Kusters viert 19 april zijn 25-jarig dienstverband in de gezellige Cambrinuskelder. Wie kent hem niet? Al vele jaren oefent Frans met veel enthousiasme en niet onopgemerkt de functie van verkoopleider in 'het Haagsche' uit. Fred maakt per 1 mei gebruik van de VUT-regeling en verruilt zijn werk op de afdeling Onderhoud Verpakken voor welverdiende vrije tijd. Cor is 1 augustus 1962 in 's-Hertogenbosch op de afdeling Elektrotechniek begonnen, waar hij ongeveer vijf jaar heeft gewerkt. Vervolgens heeft hij de afdeling Meet- en Regeltechniek opgezet. Deze afdeling werd opgesplitst, waardoor Cor na vijftien jaar ter ondersteuning bij Mechanisch Onderhoud terechtkwam. Inmiddels werkt hij op de projectafdeling Taakteam Vernieuwen als montage leider. Hij verricht daar voornamelijk facilitaire werkzaamheden zoals de brandbeveiliging, de toegangscontrole en alle werkzaamheden met betrekking tot telecommunicatie en datanetwerk. Cor neemt 26 april afscheid van Heineken in De Cambrinuskelder in 's-Hertogenbosch. Vanaf 15.30 uur is iedereen van harte welkom. Later werd Ton corveeër bij de afdeling Brouwen. In 1982 verliet hij Amsterdam en ging in Zoeterwoude werken. Hier begon hij als assistent Silogebouw. Hierna volgden de functies van gelagerassistent en brouwoperator A. Sinds 1998 werkt Ton binnen de afdeling Interne Dienst als medewerker Bedrijfsrestaurant A. Aangezien Ton het leuk vindt toch even stil te staan bij deze mijlpaal van vijfentwintig dienstjaren, wordt zijn jubileum 26 april gehouden in de Van Swietenzaal in De Hooiberg te Zoeterwoude. Uiteraard is iedereen vanaf 15.00 uur van harte welkom om een (bok)biertje te komen drinken. Ger is 1 mei 1977 in dienst getreden als bijrijder bij Drankenhandel Van Dorst in Schaijk. In oktober dat jaar begon hij als chauffeur bij DLO in 's-Hertogenbosch. Vanaf 1 januari 1992 werkt Ger als chauffeur bij de afdeling Kelderbier Transport op de Heineken Brouwerijen Den Bosch. Om zijn 25-jarig jubileum te vieren wordt voor Ger een receptie gehouden in De Cambrinuskelder. Vanaf 17.00 uur nodigt hij zijn collega's en oud-collega's uit om een goed glas bier te komen drinken. Hij viert zijn jubileum samen met zijn collega Jan Groenhof. Overal waar hij komt, van Groningen tot Maastricht, kennen mensen hem. Waarschijnlijk is zijn 'verlegen en teruggetrokken' houding debet aan het feit dat mensen hem niet snel vergeten. Hij deed ook overal het licht uit. Op donderdag 25 april is het zover, dan gaat Frans de VUT in. Het zal voor hem (en voor ons) niet meevallen om afscheid te nemen. De receptie wordt vanaf 15.30 uur gehouden in het café van Heineken Brouwerijen Haaglanden te Wateringen. Het zal een groot feest worden, u bent allen van harte welkom. Eén waarschuwing: kom op tijd, want vol is vol. Fred begon bijna veertig jaar geleden in Amsterdam bij de Amstel Brouwerij aan de Mauritskade alwaar hij bij meet- en regeltechniek ging werken. Omdat de vestiging aan de Mauritskade werd opgeheven, werd hij vervolgens overgeplaatst naar Zoeterwoude, waar hij in de meet- en regel werkplaats ging werken, wat later Electro en Instrumen tatie werd. Momenteel werkt hij daar nog steeds, zij het dat de afdeling na een organisatieverandering omgedoopt werd in Onderhoudsgroep Verpakken. Fred heeft zich ontwikkeld tot specialist op het gebied van inspectie- en coderings- apparatuur die binnen de afdeling Onderhoud Verpakken wordt toegepast. Op donderdag 25 april neemt Fred afscheid van Heineken in De Hooiberg. Vanaf 15.30 uur is iedereen van harte welkom om Fred gedag zeggen. Vers van 't Vat, maart 2002 29

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 29