Afscheid C. Scheepens, receptie 26 april 25-jarig jubileum T. Papa, receptie 2 april 25-jarig jubileum P. Groenendijk, receptie 17 april 25-jarig jubileum G.J. Groenhof, receptie 19 april Cor Scheepens neemt na bijna veertig dienstjaren afscheid van de Heineken Brouwerij in Den Bosch. Het is 1 april 25 jaar geleden dat Theun Papa in dienst kwam bij wat toen nog de Alkmaarse Bierhandel heette. De van oorsprong Amstel- agent zat toen nog in het centrum van Alkmaar. Theun heeft als heftruckchauffeur inmiddels twee bedrijfsverhuizingen meegemaakt. Allereerst de verhuizing van de Alkmaarse Bierhandel op De Laat naar Drankenhandel Holland-Noord op de Schermerweg en in 1997 de verhuizing van Drankenhandel Holland-Noord naar Heineken Brouwerijen Noord-Holland aan de Koraalstraat. Theun viert zijn jubileum 2 april in de Mouthoek op de vestiging van Heineken Brouwerijen Noord-Holland in Alkmaar. Vanaf 16.30 uur is iedereen van harte welkom om een biertje te komen drinken. Heineken Nederlands Beheer Na een half jaar als uitzendkracht bij Heineken te hebben gewerkt, trad Piet Groenendijk 1 april 1977 officieel in dienst bij Heineken in Zoeterwoude, als algemeen medewerker van het Documentatie Centrum Techniek. In de 25 jaar die volgden, heeft Piet ongeveer om de drie jaar een andere functie gehad binnen Heineken, waardoor hij vele afdelingen en medewerkers heeft leren kennen. Drie jaar geleden is hij als long term resource planner bij Demand Supply Management begonnen, een functie die hij nog lange tijd met veel plezier hoopt te vervullen. Om zijn 25-jarig dienstjubileum te vieren, wordt 17 april voor Piet een receptie gehouden in De Hooiberg in Zoeterwoude. Vanaf 16.30 uur is iedereen van harte welkom om Piet te komen feliciteren. 'Br. n Jan is 7 april 1977 begonnen bij Drankenhandel Tiel als chauffeur. In 1980 is hij overgeplaatst naar DLO. In 1984 is hij bij de Heineken Brouwerijen in Den Bosch op het Kelderbier Transport begonnen als chauffeur, waar hij in 1992 de functie van kelderbiervoorbereider is gaan uitoefenen. Op 19 april wordt er een receptie gehouden om zijn 25-jarig jubileum te vieren. Alle (oud-)collega's zijn vanaf 17.00 uur van harte welkom in de gezellige Cambrinuskelder om Jan te feliciteren en een lekker biertje met hem te drinken. Jan viert zijn jubileum samen met zijn collega Ger Kusters, die ook 25 jaar werkzaam is bij Heineken. -i; :lt/ J- - '.ff V Theun Papa krijgt 2 april een receptie aangeboden ter ere van zijn 25 jarig dienstverband. Piet Groenendijk leerde in de afgelopen 25 jaar veel afdelingen en medewerkers van Heineken kennen en hoopt met veel van zijn (oudjcollega's een biertje te kunnen drinken tijdens zijn receptie. Jan Groenhof is alweer 25 jaar in dienst bij Heineken en viert dit 19 april.

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 28