Society Hei t 7 Toni van Dinther, clustermanager Export, heette Kees en Roos van Vugt van harte welkom tijdens 'hun' qfscheidsreceptie op 8 februari. Kees begon in december 1965 bij Heineken als monteur op de werkplaats, hoofdzakelijk voor de afdeling Brouwen. Toni roemde de geweldige inzet en mentaliteit van Kees, tot op zijn laatste werkdag: "Kees heeft topsport bedreven." Natuurlijk memoreerde hij ook de periode dat Kees en Roos elkaar bij Heineken leerden kennen. Namens Cluster Export overhandigde Hans Nendels enkele cadeaus, waarna het de beurt was aan de collega's van Kees. Onder leiding van quizmaster Maurice de Hoop werden de Heineken-jaren van Kees, en ook die van Roos, op humoristische wijze onder de loep genomen. Eric van Amerongen mocht als winnaar van de quiz, de cadeaus namens de collega's overhandigen. Kees kreeg een prachtige visuitrusting, compleet met parasol en dienblad. Zoals altijd vormde zich daarna een lange rij, om Kees en Roos de hand te schudden en hen met een persoonlijk woord uit te zwaaiea Dinsdag 19 februari, heeft Frans van der Wallen, verkoopleider van Heineken Haaglanden, uit handen van Erik Korthals Altes het Pietertje Pils in ontvangst mogen nemen. Dit beeldje wordt uitgereikt aan medewerkers die veertig jaar bij Heineken werken en dat is absoluut een unicum. Ondanks het feit dat Frans een nogal verlegen type is, en niet zo graag in de belangstelling staat, genoot hij met volle teugen van de vele collega's die naar de unit kwamen om dit heugelijke feit tijdens een speciaal voor dit doel ingelaste maandborrel, te vieren. Op donderdag 25 april staat Frans wéér in de belangstelling. Dan wordt zijn afscheidsreceptie gevierd in Haaglanden. Hij maakt namelijk gebruik van de VUT-regeling. Noteer deze datum alvast in uw agenda! 26 Ben Sleeman heeft donderdag 21 februari na 38 jaar afscheid genomen van de Bossche vestiging. Bas Vink, manager Technische Dienst, heette de aanwezigen in De Cambrinuskelder welkom en daarbij zéér nadrukkelijk Ben 'himself. Bas Vink: "Ben, je bent geen receptie-ganger, zoals je zelf zegt, dus ben ik blij dat je op deze receptie wel aanwezig bent, anders hadden wij nu een probleem." En Ben was er! Samen met zijn echtgenote Jannie, kinderen en kleinkinderen, was hij het stralende middelpunt van zijn eigen receptie. In zijn toespraak vertelde Bas in het kort iets over de loopbaan van Ben, en hij gaf drie belangrijke redenen voor Ben om te stoppen met werken: kleinkinderen, muziek en reizen. In zijn dankwoord bedankte Ben iedereen voor zijn of haar aanwezigheid: "Er zijn meer collega's komen opdagen dan ik verwacht had." Na enkele collega's met een persoonlijk woord te hebben bedankt voor de samenwerking in de afgelopen 38 jaar, maakten zijn kleinkinderen Ben duidelijk dat het tijd was om te stoppen met praten en een goed glas te heffen op zijn afscheid. Onder grote belangstelling van familie, vrienden, collega's en oud-collega's heeft Ans Dusak vrijdag 22 februari haar 25-jarig jubileum gevierd. Allereerst werd Ans samen met haar dochter en man getrakteerd op een etentje met het MT van Heineken Brouwerijen Limburg. Daarna was het al gauw 19.30 uur en kon het feest beginnen. Naast de vele persoonlijke cadeaus en felicitaties werd Ans ook door de manager Logistiek van Heineken Brouwerijen Limburg in het zonnetje gezet. Uiteraard hoorde hierbij ook de uitreiking van de Heineken- onderscheiding. Daarna heeft het feest nog tot in de kleine uurtjes geduurd. Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 26