Vers van 't Vat, februari 2002 14 19 10 18 Manuela Kemp Hoe lang presenteert Manuela Kemp De vrienden van Amstel LIVE! en voelt ze zich onzeker op het toneel? Carlo van Genk Controleur emballagematerialen bij de afdeling Supply Development Support Packaging over kwaliteitsborging van verpakkings- en reclamemateriaal. Niet alleen inkoop van reclamegoederen MMU-manager Robert van Kalsbeek wil dit jaar een plekje in de organisatie veroveren en verdere professionalisering nastreven. Holland Heineken House Stimuleert Oranjefeest én verantwoord alcoholgebruik. Gidsen voor de digitale snelweg 6 Vuursteen topmanager van het jaar Vrumona Gouden Loekie Geflitst 8 Understanding the Dutch 12 Gouden koets op A/Stad 13 De Momentopname: brouwerij bij nacht 16 Leidse Blues- en jazzweek Heineken start glasinzamelproject 22 Backpacker Daan Japanse cameraploeg op Colonne 3 23 Goed Vaatje: Café De Zalm in Gouda 24 Geachte Consumentenservice Hein&Ken 25 Oeteldonk: un wèrrum nést 26 Hei Society 27 Het biermoment van Cok van Boheemen 32 Avonddienst Hoe voelt het om te werken als de rest van het bedrijf slaapt? Te slapen als de rest van het bedrijf werkt? Colofon Vers van 't Vat is het personeelsblad van Heineken Nederlands Beheer B.V. en verschijnt twaalf keer per jaar Uitgave afdeling Communicatie Hoofdredactie Karin Willems Productie Wilma Gertenaar en Lasswell Communication Events, Noordkade 42 2741 EW Waddinxveen, tel. 0182-623066/ versvanhetvat@lasswell.nl Vormgeving Rense Partners, Den Haag/ Eden Design, Amsterdam Oplage 10.500 Druk Offset Service, Valkenswaard Vers van 't Vat, februari 2002 3

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 3