Geboorten In memoriam Overleden Bedankt! Rectificatie jubileumlijst Zoeterwoude Horeca Thomas, zoon van dhr. M.E. Alsemgeest (EVM) Melvin Jasper, zoon van dhr. J. Vermeulen (Verpakken) Quinta, dochter van dhr. F.C. van Dorp (Verpakken) Finn Luka, zoon van mw. M.J. van der Meer-van Amsterdam (DCS) Cheyenne Amber, dochter van dhr. L.C. van Strlen (DSC) Björn, zoon van dhr. R. de Heus (HTS, R&D) Jordy, zoon van dhr. N.J.M. van der Eist (Magazijn HB Haaglanden) Emma, dochter van dhr. M. Heere (HB Staff) Rolf, zoon van dhr. P.B.H. Kruip (HB Gelderland) Daan, zoon van mw. A.RC. Manden-Prunt (comm. ass. HB Drenthe) Floor, dochter van dhr. E.A. Schuckink Kool (Control HB Schielanden) De heerJ.B.C.M. van Schooneveld (81) is 16 januari 2002 overleden. Hij trad 4 juni 1951 in dienst en ging 1 juni 1985 met pensioen. De heer H.J. Moojen (83) is 18 januari 2002 overleden. Hij trad 1 juli 1959 in dienst en ging 1 december 1983 met pensioen. De heer N.J.C. Mikkenie (77) is 20 januari 2002 overleden. Hij trad 1 januari 1966 in dienst en ging 1 februari 1990 met pensioen. De heer C.J.J. Mol (81) is 22 januari 2002 overleden. Hij trad 1 januari 1954 in dienst en ging 1 maart 1985 met pensioen. De heer R.G.H.M. Kortleven (79) is 23 januari 2002 overleden. Hij trad 1 januari 1958 in dienst en ging 1 februari 1988 met pensioen. Aan het begin van de nachtdienst van vrijdag 11 januari, kregen we te horen dat onze Joop Westhof door geweld om het leven is gekomen. De verslagenheid binnen ons team is en blijft erg groot. Joop kwam, na al dertig jaar binnen het Heineken-concern te hebben gewerkt, in januari 1998 van Colonne 1 naar Colonne 7 team C. Dit was voor hem een wat mindere periode, vanwege de HSK-testen en de benoemingen die daarop volgden. Hij had op dat moment zijn vertrouwen in de organisatie verloren. Maar vanaf de tijd dat hij bij ons in het team kwam, zagen we hem opbloeien. Hij had het naar zijn zin en voelde zich thuis en gewaardeerd. Hij kwam graag even een praatje maken en vaak vertelde hij vlug een paar moppen, waarom hij zelf het hardst moest lachen. En dat werkte aanstekelijk. Joop was collegiaal: als iemand problemen had op zijn werkplek, stond hij gelijk klaar om een handje te helpen. Een perfectionist was hij ook; hij wilde graag dat alles goed was geregeld. Als het wel eens tegen zat, werd er wel eens tegen hem 'een man mag niet huilen' gezongen. Daarvan maakte hij weer iets moois, om het tot vervelends toe keihard te zingen. Deze regel werd zijn lied. Als Ajax had verloren, zong Joop als echte Feyenoorder 'Amsterdam huilt' door de kantine. De laatste weken was Joop vrolijk en opgelucht. Hij had in zijn POP-gesprek te horen gekregen dat ze tevreden waren en dat hij geen cursussen en werkplekopleidingen meer hoefde te volgen. Er was een last van zijn schouders gevallen en dat was voor ons goed zichtbaar in zijn doen en laten. Dit alles en al die andere momenten die nu niet zijn genoemd, maakte Joop tot een gewaardeerde en fijne collega. We zullen hem missen. Hij was de gangmaker in de ploeg. Zonder hem zal het heel anders zijn in ons team. Wij wensen zijn familie, vriendin en alle anderen die hem dierbaar waren veel sterkte toe. Colonne 7, team C, Zoeterwoude De heer J.L.M. van Gorp (72) is 26 januari 2002 overleden. Hij trad 19 april 1971 in dienst en ging 1 augustus 1994 met pensioen. De heer W.C. Schregel (85) is 28 januari 2002 overleden. Hij trad 1 juli 1948 in dienst en ging 1 mei 1981 met pensioen. De heer G. Rijsdijk (60) is 1 februari 2002 overleden. Hij trad 15 december 1988 in dienst en ging 1 juli 2001 met de TOP/VUT. Tot onze spijt staat een aantal onjuistheden in de jubileumlijst 2002 (Vers van 't Vat nummer 12). De volgende personen zijn in plaats van 25 jaar, 37,5 jaar in dienst bij Heineken: Dhr. A. Arendonk, dhr. J.A.F. Beerens, dhr. R.W. de Boer, mw. S. van Kooten-Pinke, dhr. G. Mosselaar, dhr. L. Molenaar, dhr. A.W.G. Rekko, dhr. R. Wolswijk, dhr. J.B. Kalter, dhr. A.A. Rijnbeek, dhr. J.G.A. Hulscher, dhr. H.J.A. Boesten, dhr. G. Jongeleen. Deze mensen bedanken Heineken voor de bloemen en de cadeaus die zij hebben gekregen. Mw. M.F.E. van Beek-Bemelmans (in plaats van Bemekmans) is op 9 mei 25 jaar in dienst bij Heineken. Familie Buter uit Heerenveen (40-jarig huwelijk) Hennie en Theo Bulte (40-jarig huwelijk) Dhr. H.A. Daatselaar uit Amersfoort (in plaats van Amsterdam) gaat op 1 september met pensioen. De gegevens voor de rubriek Persoonlijk worden aangeleverd door de desbetreffende P&O-diensten. Heeft u een geboorte of huwelijk aan te melden? Meld het de P&O-dienst en de gegevens komen vanzelf in Vers van 't Vat. Heeft u een leuke foto van uw kind of huwelijk die u erbij wilt plaatsen? Mail of stuur het naar de redactie. Voor Benoemingen en Uit dienst zie BrowseHuis, Nieuws Informatie/Organisatiemededelingen. Vers van 't Vat, februari 2002 31

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 31