Afscheid G.H. van Summeren. receptie 27 maart Afscheid J. Groenendijk, receptie 18 april Heineken 's-Hertogenbosch neemt 27 maart na meer dan 30 dienstjaren afscheid van een geliefde collega, Gerrit van Summeren. Onze collega Johan Groenendijk neemt donderdag 18 april 2002 afscheid van zijn arbeidzame leven bij Vrumona. Gerrit begon 21 december 1970 als vrachtwagenchauffeur bij Dranken handel Van Dorst in Schaijk. Acht jaar later ging de drankenhandel samen met Drankenhandel Librand en Drankenhandel Olderaan, ook wel Drankenhandel 'Dolly' genoemd. Gerrit verruilde de vrachtwagen voor het magazijn. Tot 1 november 1999 was hij magazijnbeheerder van gedestilleerde dranken en wijn. Toen Drankenhandel 'Dolly' onder deel werd van Heineken Brouwerijen Midden-Brabant ging Gerrit bij de Facilitaire Dienst werken, later bij Milieu en Recycling. Iedereen is 27 maart van harte welkom vanaf 15.30 uur in De Cambrinuskelder. Gerrit hoopt dan vooral zijn (oud-)collega's te ontmoeten. In verband met het bereiken van de VUT-gerechtigde leeftijd neemt Johan afscheid van Vrumona. Johan is reeds 37 jaar in dienst van Vrumona, waar hij met veel plezier diverse functies heeft bekleed. Ter ere van dit afscheid wordt er op 18 april vanaf 16.30 uur een receptie gehouden in de ontvangstruimte van Vrumona. Via deze weg nodigen wij u allemaal van harte uit voor het bijwonen van dit heugelijke feit. Wordt uw receptie aangekondigd in Vers van 't Vat? Lever dan een goede kleurenfoto aan bij de redactie. Zelfs uw vakantiefoto kan bruikbaar zijn. De redactie behoudt zich het recht om foto's van slechte kwaliteit niet te plaatsen. Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 30