25-jarig jubileum L. Hodiamont, receptie 8 maart 25-jarig jubileum H. Kikken, receptie 8 maart 37,5-jarig jubileum W.H. de Goeij, receptie 1 maart Alweer 25 jaar is Leo werkzaam bij de Brand Brouwerij en dat is een feestje waard. Hub viert 8 maart samen met Leo Hodiamont zijn 25-jarig dienstverband in het gezellige Panhuys in Wijlre. Mm startte z'n loopbaan 37,5 jaar geleden te Rotterdam als bijrijder op de vrachtwagen, alhoewel hij solliciteerde naar een kantoorfunctie. Het beviel hem goed en Wim heeft daarna nog een aantal andere functies vervuld. Na bijrijder verhuisde hij naar de Administratie aan de Bettoweg te Rotterdam, daarna Magazijn, Expeditie en het inkopen van wijn en gedestilleerd. Vanaf 1981 is hij vertegenwoordiger, waarvan de laatste jaren bij Heineken Brouwerijen Rijnland. Sinds kort is Wim tevens lid van de Ondernemingsraad en voorzitter van de VCWM-commissie. Om op deze goede jaren te proosten viert Wim zijn 37,5-jarig jubileum in het café van Heineken Brouwerijen Rijnland te Noordwijk op 1 maart vanaf 16.30 uur en hoopt daar al zijn (oud-)collega's te mogen ontmoeten. Leo Hodiamont trad in 1977 in dienst bij Brand in Wijlre en begon in de Gistkelder, waar hij alle voorkomende werkzaamheden verrichtte. Na drie jaar werd hij voorman Brouwen, Gistkelder en Lagerkelder. Sinds twee jaar is Leo teamleider Filtratie, Verpakken en Intern Transport. Ter ere van zijn 25-jarig jubileum vindt 8 maart zijn receptie plaats in het Panhuys in Wijlre. Iedereen is vanaf 16.30 uur van harte welkom om Leo te feliciteren. Leo viert zijn 25-jarig jubileum samen met zijn collega Hub Kikken, die ook 25 jaar in dienst is bij Brand. Hub begon in 1977 als chauffeur bij de Brand Brouwerij. Hij reed zowel in het binnenland, als in het buitenland. Tussen de ritjes door ging hij graag de garage in om werkzaamheden te verrichten. Toen de garage later werd opgeheven hield Hub zich weer met de functie van chauffeur bezig. Hij zat op het Kelderbiertransport, Pallettransport en Intern Transport. Na een uitstap van vier jaar naar Drankencentrale Van Kerkrade is Hub trouw gebleven aan de afdeling Intern Transport. Hub viert zijn receptie 8 maart in het Panhuys in Wijlre. Vanaf 16.30 uur is iedereen welkom om hem te feliciteren met zijn jubileum. 28

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 28