Society Karin Halkers, Dick de Gooyer en Willy van Limbeek vierden 18 januari gezamenlijk hun 25-jarig dienstjubileum. Ter gelegenheid hiervan werd de jubilarissen en hun familie een receptie aangeboden. Deze vond plaats in de Hardon's Pub bij Heineken Brouwerijen Overijssel, waar in verband met de verwachte opkomst ook een gedeelte van de hal bij het feestgebeuren werd betrokken. Naast de vele (oud-)collega's waren er ook nog diverse horecaonder nemers die de moeite hadden genomen om de jubilarissen te komen feliciterea Karin werd toegesproken door Ber Pas die haar loopbaan de revue liet passeren en haar met name roemde om haar enthousiasme en collegialiteit. Willy werd toegesproken door Willem van der Heiden, die samen met Willy nog op de wagen heeft gezeten. Willem kwam nu met enkele ludieke voorvallen, die voor de meesten geheel nieuw waren. Ook gaf Willem aan dat hij Willy's inzet en collegialiteit altijd zeer heeft gewaardeerd. Als laatste werd Dick toegesproken door Edwin Koers. In deze toespraak werd de rol van Dick in het Zwolse carnavalsleven toegelicht. Voor iedereen was het ook een verrassing dat dammen een zeer geliefde hobby van Dick is. Aan de klantgerichtheid van de jubilaris werd absoluut niet getwijfeld en Edwin sprak de wens uit dat Heineken hiervan nog lang mag genieten. Na de reeks toespraken is het onder het genot van een glas bier en een uitstekend verzorgd buffet nog heel lang gezellig gebleven in Rijssen. De jubilarissen willen iedereen die hieraan heeft bijgedragen dan ook heel hartelijk danken. Vers van 't Vat, februari 2002 27 Het is iets over half vier als Joop van Cuijk samen met zijn vrouw Agnes, unitmanager Herman Ubbink, manager Technische Dienst Bas Vink en teamleider Roelant van Herwaarden De Cambrinuskelder betreedt. Roelant van Herwaarden, teamleider Vernieuwen, is de eerste spreker. In het kort komt Joops loopbaan aan de orde. Vijfentwintig jaar geleden begon Joop bij Inkoop. Via Opleidingen in Zoeterwoude, Tsjaad en de Amstel Brouwerij in Amsterdam, belandde Joop in Den Bosch. In 1985 werd hij specialist Besturing bij de Technische Dienst. De volgende vijfjaar was Joop Chef Onderhoud Elektrisch/Besturing. Nu is Joop al weer zes jaar projectleider bij het team Vernieuwen. Na wat kenmerkende eigenschappen van Joop te hebben opgesomd, kondigde Roelant 'het team' aan. Tien collega's schetsten op carnavaleske wijze het profiel van een (nieuw) raadslid voor de Raad van Elf in Dommelbaorzendurp. Voor onwetenden in onbeschaafde gebieden: dit is Vught! Het werd al snel duidelijk dat de vervanging van raadslid Joop van Cuijk voor de nodige problemen zal zorgen. Namens het team overhandigden Jos Grever en Feicko Kooistra de cadeaus. Na het dankwoord van Joop van Cuijk werd er nog een hele tijd nagepraat in de drukke en altijd gezellige Cambrinus.

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 27