Colonn op Japanse televisie Tekst Wilma Gertenaar Daniëlle Schouten, assistant International Sponsorship van het Heineken Brand Team, zwierf van november 1999 tot november 2000 bepakt en bezakt door Australië, Nieuw-Zeeland en Thailand. Op zich al bijzonder genoeg, maar Daniëlle nam geen genoegen met de ervaring van het reizen alleen, zij wilde haar ervaringen ook delen. Voornamelijk om mensen die twijfelen of ze de grote stap zullen wagen alsnog over de streep te trekken. Maar ook gewoon met mensen die van reisverhalen houden. Het ontbreekt Daniëlle niet aan ondernemingslust en dus heeft zij op basis van haar e-mails en brieven vanuit Australië een boek samengesteld en in eigen beheer uitgegeven. Bovendien stelde zij een website samen waarop u alle informatie over het boek kunt vinden. Het adres is: www.BackpackerDaan.nl. De Heineken Brouwerij in Zoeterwoude wordt wel vaker bezocht door buitenlandse televisie ploegen. Vorig jaar bijvoorbeeld maakte een Duitse zender opnamen. Vorige maand kregen we bezoek van een Japanse cameraploeg die filmde op Colonne 3 van Verpakken voor een Japans actualiteitenprogramma. Zij filmde bij diverse bedrijven, waaronder onze brouwerij, om een reportage te maken over parttime werken. Omdat het niet goed gaat met de Japanse economie, proberen de overheid en het bedrijfsleven meer mensen te laten deelnemen aan het arbeidsproces. Dit heeft een gunstige uitwerking op de economie. Er kijken ongeveer tien tot twaalf miljoen mensen naar het actualiteitenprogramma. De Japanse cameraploeg in actie bij Verpakken Vers van 't Vat, februari 2002 23

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 23