Vers van 't Vat, januari 2002 13 12 20 Kees Leeffers Was Heineken goed voorbereid op de euro? Kees Leeffers weet het, hij was de eurocoördinator. Een kritische kijk op Vers van 't Vat Henk Arens, opleidingsfunctionaris Brouwerij Zoeterwoude, geeft zijn mening over de inhoud van ons personeelsblad. Is Vers van 't Vat één groot jubelverhaal? Internationale succesformule Na meer dan 35 succesvolle commercials in Nederland, zijn de drie vrienden nu ook afgereisd naar het buitenland. Amstel. A Baratsagra! Heineken nam afscheid van Heineken In alle Heineken-vestigingen vond maandag 7 januari de herdenking plaats van Alfred Henry Heineken. 18 Nieuwjaarsrecepties 2002 Award voor Heineken Experience Puur Brand Topnominatie voor Heineken Music Hall Geflitst 8 Schieten op een bewegend doel 10 Database vol Heineken-kennis 14 De Momentopname: I.M. Alfred Heineken 16 Hoogste punt Deventer Nieuwe siroophal Bunnik 22 Goed Vaatje: café Hoppe 23 Geachte Consumentenservice Uitslag kerstpuzzel Hein&Ken 24 Hei Society 25 Het biermoment van Paul van Daalen 32 Coördinatie en innovatie op IT-gebied Interim ICT-manager Fred Mangelaars en Wilko Brink, manager Business Systems Competence Center, over de IT-reorganisatie na STAR Chain. Colofon Vers van 't Vat is het personeelsblad van Heineken Nederlands Beheer B.V. en verschijnt twaalf keer per jaar Uitgave afdeling Communicatie Hoofdredactie Karin Willems Productie Wilma Gertenaar en Lasswell Communication Events, Noordkade 42 2741 EW Waddinxveen, tel. 0182-623066/ versvanhetvat@lasswell.nl Vormgeving Rense Partners, Den Haag/ Eden Design, Amsterdam Oplage 10.500 Druk Offset Service, Valkenswaard Vers van 't Vat, januari 2002 3

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 3