In memoriam Het is te veel voor woorden wat een feest ik heb gehad op 12 december 2001. De cadeaus die ik heb gekregen waren ook talrijk zodat ik voor dranken een bordje VERLOF A op mijn schuur heb moeten plaatsen. Ik wil bij deze iedereen hartelijk bedanken voor hun komst, vriendelijke woorden en cadeaus. Nogmaals bedankt en blijf gezond. Mary en Dik Waaijer Op 2 november nam ik afscheid bij Heineken. Ik heb enorm opgezien tegen deze dag, maar mede door jullie allen is het een onvergetelijke dag geworden. Velen waren gekomen om dit samen met mij te beleven. Bedankt voor de vele cadeaus, bloemen en giften. Ook bedankt voor het prachtige fotoboek, ik zal hem nog vaak inkijken (want ik heb toch niets te doen). Hartelijk dank aan allen die deze dag voor mij en mijn vrouw, kinderen en kleinkinderen mogelijk hebben gemaakt. Jaap van den Hatert Hiermee bedank ik iedereen voor zijn aanwezigheid op mijn receptie 6 december, voor de cadeaus, bloemen, e-mails, kaarten en lieve attenties et cetera. Deze dag is voor mij onvergetelijk. Silvia Romijn Langs deze weg wil ik iedereen hartelijk bedanken die op 18 december aanwezig was ter gelegenheid van mijn 37,5-jarig jubileum. Vele vrienden, familie, collega's en relaties hebben de moeite genomen om even langs te komen. In het bijzonder dank ik het managementteam van Heineken Brouwerijen Haaglanden voor de geweldige receptie in het Atlantic Hotel te Kijkduin. Allen hartelijk dank voor de vele cadeaus, bloemen et cetera. Het was voor ons een leuke receptie Carla en Piet Boers Mijn afscheid bij Vrumona, na 42 dienstjaren, op 25 oktober 2001 is voor mij en Joke een prachtige herinnering. Het fotoboek, de vele cadeaus, de prachtige bloemen, de kaarten met vaak zeer lovende woorden, waardeer ik ten zeerste. Vele oud-collega's hadden de moeite genomen mij de hand te komen schudden. Hartelijk dank aan allen, die deze dag voor mij en mijn vrouw onvergetelijk hebben gemaakt! Wil Esmeijer De vele blijken van steun, deelneming en medeleven na het overlijden van mijn lieve man en pappa Henk Soederhuijzen hebben ons diep getroffen. De vele kaarten, brieven, bloemen en telefoontjes en de grote belangstelling tijdens de uitvaart waren ons het bewijs van grote vriendschap. Het zal moeilijk zijn om zonder hem verder te moeten, maar wij voelen ons gesterkt door al uw warmte en aandacht. Uit aller naam: Inge en Lizanne Soederhuijzen Kees Hendriks is 20 december op 62-jarige leeftijd overleden, een markant medewerker van Heineken Brouwerijen Amsterdam. Op 16 november had Kees nog op grootse wijze zijn 25- jarig jubileum gevierd. Kees was een bijzonder mens, servicegericht, loyaal, kritisch, doorspekt met humor en een stimulans voor ons allemaal. Naast chauffeur op de servicebus beschikte Kees nog over de volgende kwaliteiten: voor jongeren was hij een mentor met ervaring, voor de klant een vertrouwd gezicht met de juiste bestelling, voor collega's een motivator en bij jubilea was hij een zeer gewaardeerd tapper. Helaas heeft Kees het gevecht wat hij moest leveren in verband met zijn gezondheid niet kunnen winnen. Het overlijden van Kees is dan ook hard aangekomen bij Heineken Brouwerijen Amsterdam. Naast het ongeloof en verdriet zullen we Kees enorm missen, we houden van hem, in onze gedachten en herinneringen zal hij voort blijven leven. Jet, Kees junior, André, Joyce en kleinkinderen, wij zijn jullie heel dankbaar dat Kees voor ons heeft mogen werken en jullie Kees met ons wilden delen, wij wensen jullie heel veel sterkte voor nu en in de toekomst. Heineken Brouwerijen Amsterdam Met grote verslagenheid ontvingen wij dinsdag 8 januari het bericht dat onze collega Jean van Maren plotseling is overleden. Na enige jaren als operator op de colonnes werkzaam te zijn geweest kwam Jean in aanmerking voor de functie van kwaliteitsmedewerker. De laatste jaren was hij werkzaam als documentbeheerder bij de afdeling Technologie en als Databeheerder binnen de afdeling Control. In deze laatste functie was hij pas een klein jaartje werkzaam en hij vervulde deze met gepaste trots en enthousiasme. Zijn grote creativiteit en kennis van computers kon hij helemaal kwijt. Met een vraag over de computer was je bij hem altijd aan het goede adres, menig collega heeft hij zelfs thuis geholpen met het opnieuw inrichten van de pc. Ook fotografie was een grote hobby van hem en bij elke feestelijke gelegenheid op de afdeling was het Jean die zijn digitale camera bij zich had en een prachtige fotoreportage bij elkaar schoot. Volgend jaar zou Jean 25 jaar bij Heineken werkzaam zijn en de eerste feestelijke ideeën waren al geopperd. Helaas heeft het niet zover mogen komen. Jean werd slechts 49 jaar. Met het overlijden van Jean verliezen we een fijne collega die voor iedereen altijd klaar stond, we zullen hem erg missen. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie en alle anderen die hem dierbaar waren. Wij wensen hen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Afdeling Control Verpakken Zoeterwoude Voor Benoemingen en Uit dienst zie BrowseHuis, Nieuws Informatie/Organisatiemededelingen. Vers van 't Vat, januari 2002 31

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 31