37,5-jarig jubileum S. van 25-jarig jubileum Afscheid j. Knijnenburg, Kooten, receptie 28 februari P.J.M. Ploegmakers, receptie 1 maart receptie 5 maart Recificatie jubileumlijst 2002 Al 25 jaar verricht Fred zijn inkoopfunctie met veel plezier en inzet. Hij heeft door de jaren heen als inkoper veel relaties opgebouwd, zowel binnen als buiten de Heineken-organisatie. Naast zijn collega's en oud-collega's hoopt Fred dan ook deze relaties te mogen ontmoeten tijdens de receptie ter ere van zijn 25-jarig jubileum. Iedereen is 8 maart vanaf 15.30 uur van harte welkom om Fred te komen feliciteren in de gezellige Cambrinuskelder in Den Bosch. jö - Het is alweer 37,5 jaar geleden dat Peter Ploegmakers begon 25 jaar Na een diensttijd van 36 jaar Sonja van Kooten in dienst trad bij de Amstel Brouwerij. geleden op 28 februari 1977 bij maakt de heer Knijnenburg de afdeling Verpakken in 's-Hertogenbosch. gebruik van de VUT. Na een jaar bij Verpakken heeft Peter tot 1984 in de lagerkelder binnen Brouwen gewerkt. In 1984 ging hij als chauffeur aan de slag bij Kelderbier, een uitdaging die hij in 1990 weer verruilde voor de lagerkelder. Twee jaar later ging Peter fulltime aan de slag binnen de Medezeggenschapsraad als voorzitter van de Ondernemings raad in 's-Hertogenbosch. Sinds april 2001 is hij voorzitter van de GOR van Heineken Nederland Supply. Peters 25-jarig jubileum wordt 1 maart vanaf 15.30 uur gevierd in De Cambrinuskelder. Peter hoopt hier veel collega's te zien, waarmee hij in de loop der jaren heeft samengewerkt. De heer W.Y. Heida is op 26 oktober 2002 niet 25 jaar, maar 37,5 jaar in dienst bij Heineken. Niet de heer B. Voele, maar de heer B. Viele is op 14 maart 25 jaar in dienst bij Heineken. Sonja begon 1 september 1964 bij de Loonadministratie. Vervolgens werkte zij op de afdeling Inkoop en daarna werd zij secretaresse van de bedrijfsleider. Later nam zij het Sociaal Werk op zich, wat ze nog altijd met veel plezier doet en nog vele jaren hoopt te doen. Sonja verricht vooral veel werk voor oud medewerkers en zou het leuk vinden deze terug te zien op haar receptie. Op 28 februari is iedereen vanaf 16.30 uur van harte welkom om op de Molenzolder in Amsterdam een drankje te komen drinken en Sonja te feliciteren. Han is destijds begonnen bij Drankenhandel Holland West, die daarna is samengevoegd met Drankenhandel Van der Akker Haring in Den Haag. De laatste 15 jaar heeft Han als horecavertegenwoordiger het Westland onder zijn hoede gehad. Aanvankelijk in gebied van de zelfstandige drankenhandel Van der Kruk-Boekestein te Monster en de laatste jaren bij Heineken Brouwerijen Haaglanden. Wij nemen dinsdag 5 maart afscheid van Han Knijnenburg in Café de Zweth bij Heineken Brouwerijen Haaglanden, Westlandseweg 11 te Wateringen. Uiteraard bent u allen van harte welkom. Vers van 't Vat, januari 2002 29

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 29