25-jarig jubileum j. Temme, receptie 21 februari Afscheid B. Sleeman, receptie 21 februari - 25-jarig jubileum A. Dusak- Clootz, receptie 22 februari Jan Temme begon 25 jaar geleden bij Drankenhandel Van de Woude in Hoorn en bereikt dit jaar zijn 25-jarig jubileum. Ben Sleeman begon in 1964 bij Heineken 's-Hertogenbosch met de opleiding Kwaliteitscontroleur en neemt in 2002 afscheid van Heineken. t: Wordt uw receptie aangekondigd in Vers van 't Vat? Lever dan een goede kleurenfoto aan bij de redactie. Zelfs uw vakantiefoto kan bruikbaar zijn. De redactie behoudt zich het recht om foto's van slechte kwaliteit niet te plaatsen. In de periode dat Drankenhandel Van de Woude opging in de Hoornse Drankenhandel en later zelfs in Drankenhandel Weel in Wervers- hoof, werd Jan drankenhandels vertegenwoordiger. Hij zei daarmee het chauffeursberoep vaarwel. Per 1 januari 2000 werd Weel onderdeel van Heineken Brouwerijen Noord- Holland. Sindsdien werkt Jan bij Verkooptelefonie, waar hij wederom zijn verkooptalenten gebruikt om klanten naar tevredenheid te bedienen. Jan viert 21 februari zijn 25-jarig jubileum. Vanaf 16.30 uur is iedereen welkom in De Mouthoek op de vestiging in Alkmaar, om Jan te feliciteren en een biertje te drinken. Heineken Nederlands Beheer Ans Dusak is 1 januari 1977 in dienst getreden bij Drankenhandel Maas en Jeker te Nuth, als verkooptelefoniste in opleiding. Na haar start als verkooptelefoniste in opleiding, werd Ans een jaar later verkooptelefoniste. In 1996 is ze samen met veel van haar collega's verhuisd naar Heineken Brouwerijen Limburg in Heerlen. Ans krijgt ter gelegenheid van haar 25-jarig jubileum vrijdag 22 februari een receptie aangeboden van 19.30 tot 22.00 uur. U bent van harte welkom in De Refter van Heineken Brouwerijen Limburg, Breukerweg 187 te Heerlen. Ans zou het leuk vinden om dit jubileum samen met haar collega's en oud-collega's te vieren. Als kwaliteitscontroleur keek Ben of het etiket wel recht op de fles zat, of de vulgraad voldoende was en voerde met plezier smaaktesten uit. In 1977 stapte Ben over naar de Technische Dienst. Na zijn afscheid zal Ben zich niet vervelen. Hij is actief in blaasmuziek, zit bij twee verenigingen en hoopt een seniorenvereniging op te zetten. De muziek zit in de familie, want de kinderen van Ben zijn ook actief in de blaasmuziek. Zijn afscheids receptie vindt 21 februari plaats in De Cambrinuskelder. Vanaf 15.30 uur is iedereen van harte welkom.

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 28