Hoewel het buiten koud en mistig was, merkten de gasten van Koos van der Leest daar in de gezelligheid van De Cambrinuskelder niets van. Zij waren 7 december bijeengekomen om samen met familie het 25-jarig Heineken- jubileum van Koos te vieren. Appie Veenstra, voormalig teamleider van Koos van der Leest bij Verpakken, vertelde in zijn toespraak dat Koos er een is 'van orde en netheid' en dat er genoeg collega's zijn die daarvan kunnen getuigen. Te horen naar de geluiden die uit de zaal kwamen had Appie Veenstra daarmee geen woord te veel gezegd. Uit Appie's woorden kwam ook naar voren dat Koos 'niets onder stoelen of banken steekt', maar, liet hij daar direct op volgen 'het is de plezierigste collega om mee te werken en een waarop je altijd kan rekenen!'. Na deze Tijdens een ir\formele receptie nam Rob Bakker na een dienstverband van 31 jaar vrijdag 9 november afscheid van Heineken, in aanwezigheid van zijn vrouw en kinderen. Vele collega's en oud-collega's waren hierbij aanwezig. Tijdens deze receptie in de vestiging Houten, werd Robbie toegesproken door Harry Koelewijn. Harry haalde leuke anekdotes op. Field Sales manager Ruud van Klooster hield een toespraak. Mede dankzij het aangeven van leuke herinneringen van collega's en oud-collega's werd dit een zeer humoristische toespraak. Alle collega's van de unit Houten wensen Robbie en Noor veel gezondheid, gezelligheid en geluk toe. toespraak was het tijd om de jubilaris een hand te geven. Onder grote hilariteit tapte Koos een Heineken biertje. Het was een geslaagde en vooral ook gezellige receptie. Na een dienstverband van bijna 36 jaar nam Herman Voorschuur op 7 december tijdens een gezellige receptie in De Hooiberg afscheid van zijn collega's en oud-collega's van HTS. Tijdens de toespraken van Arno Centen en professor en persoonlijke vriend de heer Radandt, kwamen de verdiensten van Herman op het gebied van verbetering van de arbeids omstandigheden en veiligheid voor de organisatie duidelijk naar voren. De collega's boden een certificaat aan in een zelf ontworpen lijst, die veilig is voor mens en omgeving. Na een persoonlijk dankwoord van Herman werd de goedverzorgde receptie voortgezet onder het genot van een biertje. Rolf Lans nam op 14 december na een dienstverband van 34 jaar, in aanwezigheid van zijn vrouw Els, zijn kinderen en vele collega's, oud collega's en andere bekenden, afscheid tijdens een receptie in De Hooiberg. Tom de Man lichtte Rolfs gevarieerde loopbaan bij Heineken toe. Hij stond onder meer uitvoerig stil bij de periodes die Rolf met zijn gezin in het buitenland heeft doorgebracht. Hij bood hem als afscheidscadeau een fiets aan. Dit gebeurde symbolisch aan de hand van Rolfs oude fiets, die voor de gelegenheid nog eenmaal van stal was gehaald. De Productie managementtrainees boden Rolf een speciaal voor hem ontworpen bierproeverij aan. Een test die Rolf met glans doorstond. Rolf bedankte in zijn speech de aanwezigen voor de fijne samenwerking. Hij benadrukte dat hij een fijne tijd bij Heineken heeft gehad. Daarmee kwam een einde aan een drukke en gezellige afscheidsreceptie. Vers van 't Vat, januari 2002 27

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 27