Piet Boers vierde ook zijn 37,5-jarig jubileum in december en wel op de 18e. Het werd gevierd in het mooie Atlantic Hotel te Kijkduin. Regionaal unitmanager Remmert Keizer hield een leuke toespraak over de tijd dat Piet bij Drankenhandel Van der Kruk Boekestein in Monster werkte. Er waren opvallend veel relaties en collega's aanwezig op de receptie. Het werd een groot feest waarop Piet en zijn gezin met veel plezier op kunnen terugkijken. Wil Draaijer nam 29 november afscheid van Vrumona. Al enkele weken was zijn afscheid in volle gang. De dag voor zijn afscheid had Wil vrij genomen om zo aan ludieke acties (water) te ontkomen. Daarom stond voor Wil na de ontvangst, het Sisi-autootje klaar om nog een laatste tour door de bottelarij te maken. Al het bottelarijpersoneel had zich verzameld op de tussenvloer. Vanaf daar liep iedereen gezamenlijk naar de ontvangstruimte. Philip de Ridder bedankte Wil voor zijn inzet, waarna nog wat specifieke situaties van Wil werden beschreven. Na overhandiging van het cadeau, werd Wil een 'Vrumona 45 jaar dienstverband- speld' opgeprikt. De dankwoorden van Wil werden gevolgd door een biertje. Het was erg gezellig en een goed weerzien voor vele oude bekenden. En bij deze nogmaals: Wil Bedankt! Heineken Nederlands Beheer De ontvangstruimte van Heineken Brouwerijen Schielanden was op 4 december afgeladen met collega's, oud-collega's en Heineken-relaties toen de receptie van Silvia Romijn plaatsvond. Silvia, de 'mama/moeder' van Heineken Brouwerijen Schielanden, werd toegesproken door Ruud Mieremet, Mike Janssen en Aad van der Wal. Woorden schoten te kort om de vele verdiensten van Silvia voor Heineken in Rotterdam weer te geven. Na het schudden van vele handen en het in ontvangst nemen van vele cadeaus stortte 'mama' zich met overgave in het feestgedruis. Het bleef nog heel lang onrustig op de unit Schielanden. In Den Bosch werd woensdag 12 december het 25 jarig jubileum van Cor van Rijswijk gevierd. Cor, taakteammedewerker bij DCS-Export, werd ontvangen door Charlie Rabelink, manager DCS Export en Mathijs Zwart, teamleider. Na het uitreiken van de gouden Heineken-speld ging Cor met zijn partner naar De Cambrinuskelder voor de receptie. Mathijs Zwart gaf een overzicht van het kleurrijke arbeidsverleden van Cor bij DCS. Vele (oud-)collega's en kennissen van Cor konden een glimlach niet onderdrukken bij de verhalen en anekdotes over vroeger. Na dit verhaal bood Chris Zaunbrecher namens DCS en de collega's, de cadeaus aan. Een schitterende spiegel en cadeaubonnen die hij kan gebruiken voor zijn reis naar Thailand in het voorjaar. Tot slot konden de aanwezigen Cor nog persoonlijk feliciteren met zijn zilveren jubileum en het glas met hem heffen op de komende jaren. a

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 26