Society r' •V ,v Het was vrijdag 16 november een gezellige drukte in het Heineken Ontspannings Centrum. Collega's, oud-collega's, familie, vrienden en bekenden waren naar het HOC gekomen om Eddy Tedjakusuma, na 13 jaar Heineken, uit te zwaaien. Eddy was werkzaam binnen cluster Export, subunit Verpakken. Teamleider John Elands gaf in zijn toespraak zijn blijk van waardering voor alle jaren die Eddy vanaf 1988 voor Heineken 's-Hertogenbosch werkzaam was. Hierna ging het woord naar Leanne Beckers, zij bedankte Eddy namens de gehele CHTD. De derde spreker op de receptie was collega Frans van der Velden. Hij bedankte Eddy namens alle collega's van Colonne 8 voor de fijne samenwerking. Om alle collega's, vrienden en genodigden te bedanken voor de geweldige manier waarop zij afscheid van hem namen, had Eddy voor de gasten een Indonesische danseres laten komen en speelde hij later zelf nog een stukje op de saxofoon. Bij deze wensen wij hem en zijn gezin alle goeds toe voor de toekomst! Peter van Besouw, brewery manager bij brouwerij De Ridder, was 29 november 25 jaar in dienst. 's Avonds werd dit jubileum met zijn eigen team in Maastricht gevierd terwijl zijn collega's van het managementteam Heineken Nederland Supply dit deden op 8 december. Zijn directe chef, Marien Kakebeeke memoreerde Peter's carrière, inspanningen en verdiensten voor De Ridder en spelde hem de jubileumspeld op. De avond was nog lang en zeer geanimeerd. Hei Dik Waaijer had geen mooiere locatie kunnen uitkiezen om zijn afscheid op 12 december te vieren: de Heineken-stallen in de RAI, voorafgaand aan Jumping Amsterdam. Tegen vieren werden Dik, zijn vrouw Mary, kinderen en overige familie verwelkomd door Roel de Haan, Gerrie van Merkesteijn (opvolger) en Margreet Goozen. Toen de receptie ruimte aardig vol stroomde, was Dik genoodzaakt om op het naar hem vernoemde Dik Waaijerplein de nodige felicitaties in ontvangst te nemen. Collega's, veel oud-collega's uit zijn 7-Up periode, vrienden, bekenden en ook veel klanten feliciteerden hem met het bereiken van de VUT-gerechtigde leeftijd. Halverwege de receptie vroeg ceremoniemeester Dick de Waard om een ogenblikje aandacht. Dit omdat Sint-Nicolaas, ondanks dat hij inmiddels naar Spanje had moeten afreizen, toch nog zijn opwachting maakte. En ja hoor, daar kwam de goedheiligman aan, zittend op een van de Shire paarden uit de Heineken-stallen. Er was een apart podium neergezet met een heuse troon, waarop sint met Dik op schoot, zijn werkzame leven bij Heineken onder de loep nam. Ook moest hij een liedje zingen voordat hij een aantal cadeaus in ontvangst mocht nemen, waarna de sint definitief naar Spanje afreisde. Aan het eind van de receptie vroeg Dik zijn vrouw op het podium en daar bedankte hij haar uitbundig voor al het gedeelde lief en leed. Vers van 't Vat, januari 2002 25

Vers van 't Vat | 2002 | | pagina 25