Eerste BILoningen uitgereikt Uitreiking Heineken Quality Awards 2000 Oranje feestgedruis in Brabanthallen Jubileum voor Fitland Amstel Bright naar Nederland Brand kreeg in 2001 een nieuwe ideeënbus: BIL (Brand Ideeën Loket). Leo Klerks (afdeling Bewaking) kreeg als eerste collega een BILo- ning van 250 euro van de lokale ideeënbuscommissie. Zijn idee had betrekking op een vermindering van de milieukosten, wat duizenden guldens per jaar bespaart. Tijdens de productiedag van de unit Brand Productie in Wijlre kreeg Leo de allereerste BILoning ooit uit gereikt. Twee andere heren ontvin gen een aanmoedigingsprijs van 75 euro voor hun ideeën. Thai Asia Pacific Brewery uit Thailand won de Heineken Quality Award 2000, die op 18 mei in Het Koelschip in Amsterdam werd uit gereikt. Deze Award, die aan de 'best overall quality performer' wordt overhandigd, is tevens een stimulans voor Heineken Brou werijen en Sales Distributie operaties om hun prestaties te verbeteren. Al een aantal jaren is de Thai Asia Pacific Brewery bezig met een uitbreidingsplan. De capaciteit van de brouwerij is flink gestegen. In plaats van vierhonderdduizend hectoliter produceert de brouwerij voortaan een miljoen hectoliter bier per jaar. De tweede fase van het uit breidingsplan is inmiddels gestart, waardoor de capaciteit in 2003 zal stijgen tot twee miljoen hectoliter bier per jaar. De Heineken Brewery Award ging naar Brouwerij Zoeter- woude. ken auwerijc Het was een groot feestweekend tijdens de Davis Cup op 6, 7 en 8 april. Neder landse toptennissers wisten in de kwartfinale met 4-1 van de Duitsers te winnen, een overwinning die niemand op voorhand had verwacht. En voor het eerst was er ook in Nederland een Heineken Huis. Daarin waren succesvolle elementen uit het internationale Holland Heineken House gebruikt, zoals een groot scherm waarop de wedstrijden kon den worden gevolgd, een Heineken- shop, veel entertainment en de publieke huldiging van de Neder landse spelers. Helaas verloren de Nederlandse tennissers in september de halve finale in Ahoy'. Het feest dat naderhand in het Heineken Huis werd gevierd, was er duidelijk niet minder om. beeld Redactie: Renske de Laat Fitland, het fysiotherapie fitnesscentrum van Heineken 's-Hertogenbosch, bestond in 2001 alweer vijfjaar. Dit werd gevierd met een zeskamp voor de werknemers van Heineken Den Bosch. Fitland heeft zo'n 180 sportbezoekers per maand en is na vijf jaar niet meer weg te denken uit de Bossche brouwerij. Het enige dat nog ont brak, was de mogelijkheid om binnen Fit land ook fysiotherapie te kunnen verzor gen. Door de verbouwing is dit probleem verholpen. Op vrijdag 16 november opende Wiet Holla, hoofd Arbo-dienst in Den Bosch, officieel de nieuwe fysiotherapie behandel kamer. Amstel Bright, het frisse bier van de Antil liaanse brouwerij op Curagao, is sinds mei in Nederland te verkrijgen. Een select aan tal strandtenten, terrassen en zonnige uit gaansgelegenheden verkoopt het Caribische bier. Zowel horecaondernemers als consu menten ervaren Bright als een toegankelijk product dat ideaal past bij ontspanning in een warme omgeving.

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 7