IK T"a vele jaren heeft een spraakmakende collega, Thea van Ketel, op 31 oktober afscheid genomen van onze organisatie. Zij deed dit in de vorm JL Y van een informele afscheidsreceptie in De Hooiberg te Zoeterwoude. Oude en huidige bazen hebben met veel succes Thea geportretteerd. Hierbij deden zij haar veelzijdigheid uit de doeken aan huidige, maar ook veel oude collega's. Een gezellige receptie die zeer toepasselijk door Thea is bestempeld als een 'Grand Dessert' van haar arbeidsleven. Teheel in Oeteldonkse traditie arriveerde Z.K.H. Amadeiro XXIV een stief kwartiereke later dan in de planning stond op zijn Hofbrouwerij. De Hoogheid bezocht de brouwerij om het bier te steken. Dit is het bepalen van de hoeveelheid en stamwortgehalte van het brouwsel dat met Carnaval in Oeteldonk wordt gedronken. De Prins begaf zich naar de Brouwzaal vergezeld van een streng geselecteerd gezelschap: de eerste vijftig mensen die een plaatsje in de dubbeldekker wisten te veroveren mochten mee. Voor de brouwer van dienst, Roy Coret, bleek de plotselinge drukte geen enkel probleem. Hij was er klaar voor. Er werd voor één keer met de traditie gebroken. Niet de Hoogheid maar de scheidende Driek Pakaon bepaalde het stamwort gehalte van het brouwsel. Dat de knuisten van een ex-veldwachter harder zijn dan die van een Amadeiro ondervond de saccharometer, die het begaf onder het justitieel geweld. Het is door koelbloedig ingrijpen van Roy toch nog alle maal goed gekomen. Het stamwortgehalte en de hoeveelheid voldeden aan de verwachtingen van de Prins. Oeteldonk kan gerust zijn; er is voldoende bier van een uitstekende kwaliteit beschikbaar voor Carnaval 2002. rijdens een feestelijke bijeenkomst in Utrecht heeft een grote groep DCS-ers uit Den Bosch en Zoeterwoude het diploma Warehouse medewerker WEB 2 nivo ontvangen. Omdat het ook voor DCS noodzakelijk is haar medewerkers te kwalificeren op ten minste het minimaal vereiste instroomniveau, is in samenwer king met de Vakopleiding Transport en Logistiek de cursus Ware house medewerker opgezet. In zijn toespraak tot de geslaagden sprak Koos Tromp (manager DCS) zijn waardering erover uit dat alle deelnemers, ondanks hun vaak niet zo jonge leeftijd, het enthou siasme en het doorzettingsvermogen hebben getoond deze opleiding tot zo'n goed einde te brengen. Ook noemde Koos de hechte samenwerking in de groep tussen de Bosschenaren en hun Zoeter- woudse collega's; een samenwerking die na het officiële gedeelte aan het uitgebreide buffet met borrel in prima stemming werd voortgezet. oor de 35e keer werd zaterdag 3 november het jaarconcert van 14.00 uur kon vice-voorzitter Jo van Berkom een nagenoeg vol gastvereniging uitgenodigd die het programma voor de pauze voor haar rekening nam. Dit jaar was de Harmonie Oefening en Uit spanning uit Waspik te gast onder leiding van Gert-Jan Adema. Na de pauze speelde de Heineken Fanfare onder leiding van Georges Moreau een gevarieerd programma, waarbij diverse solisten uit de fanfare zich van hun beste zijde lieten horen. Na een voortreffelijke muziekmiddag was er een gezellig samenzijn dat door de aanwezigen zeer op prijs werd gesteld. Jammer dat veel actieve medewerkers dit concert niet hebben kunnen bezoeken. Volgend jaar beter. Heineken Fanfare gehouden in het HOC te 's-Hertogenbosch. Om zaal verwelkomen. Zoals gebruikelijk was er ook dit jaar weer een

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 15