I vier uur. De eerste L, S gasten druppelen de hal binnen voor het afscheid van Wil Esmeijer. Wil en eega Joke bevinden zich dan nog bij de algemeen directeur Philip de Ridder. Hij is het die Wil en zijn vrouw op de receptie als eerste toespreekt. Tegen die tijd is de ontvangstruimte al volgelopen met Vrumonianen. Mensen die jaren met Wil hebben samengewerkt, of hem gewoon graag mogen. Tussen de menigte staan ook her en der bekende oud-Vrumonianen, speciaal gekomen voor het afscheid. Zelfs oud-directeuren Piet Schop en Ruud Overgaauw waren van de partij. Na de lovende woorden van Philip ging de microfoon over naar de teamleider die zijn waardering voor Wil niet onder stoelen of banken stak. Toen een van zijn directe col lega's Wil uit de doeken deed aan de hand van de wel bekende strip, was het plaatje compleet. Wil is iemand die zijn sporen nog lang in de organisatie nalaat! Wil werd tijdens de receptie overspoeld met cadeaus, waaronder een fiets, een grastrimmer en een combimagnetron. Tijd om iedereen persoonlijk te bedanken of een praatje te maken was er in de drukte bijna niet. De afsluiting van het afscheid kwam Wil dan ook veel te vroeg. Maar gelukkig stond er nóg een leuke verrassing op het programma; een gezellig etentje met zijn directe collega's! Een fijn moment om nog even na te praten en uiteindelijk dan toch afscheid te nemen. Wij wensen Wil en Joke alle goeds voor de toekomst. T V onderdag 25 oktober, J leun van Raan vierde 2 november zijn 37,5-jarig dienstjubileum bij Heineken met een receptie in Eetcafe-Grill Brooklyn te Middelburg. In het bijzijn van diverse collega's en JL oud-collega's werd de jubilaris toegesproken door Edu Noorlander (regio directeur HBZ) die hem namens het personeel een boormachine en elektrische zaag aanbood. Ruud Mieremet (gewestelijk directeur) bedankte Pleun namens de directie voor 37,5-jaar dienst en overhan digde hem een clownspop die een treffende gelijkenis vertoonde met de jubilaris. Als dank werd de stropdas van Ruud gehalveerd. Leen van Drlel (gewestelijk manager Logistiek) overhandigde Pleun een origineel KNVB Coach jack, waardoor zijn optreden bij het keuren van voetbalvelden en het fluiten als scheidsrechter een nog groter aanzien zal krijgen. Onder het genot van een hapje en een biertje vond daarna een geanimeerde receptie plaats, waarbij nog menig stropdas sneuvelde. uim 1.300 relaties van Heineken Brouwerijen Mid den Brabant hebben de 2-jaarlijkse 'Open Dag' bezocht. De bedoeling van deze dag is, onder het genot van een biertje, met de klanten bij te praten over alles wat er leeft binnen de horeca en hen te bedanken voor de gastvrijheid. Ook kon iedereen persoonlijk kennismaken met alle medewerkers die samen met de vertegenwoordiger een serviceteam vormen. Voor deze gelegenheid was het magazijn door de afdeling Heineken Brouwerijen Evenementen Service binnen enkele uren veranderd in een grote ontvangstruimte. Hier stonden onze biermerken onder de tap, en enkele bekende oude en nieuwe dranken uit het HBMB-pakket. De bediening was in handen van de medewerkers van de afdeling Ontvangsten. Rolf Strietman, unitmanager HBMB, heette de aanwezigen hartelijk welkom en zei verheugd te zijn over de zeer grote opkomst. Hierna konden de aanwezigen op de muziek van een discjockey genieten van een hapje en een drankje. Later op de avond werden de gasten nog vermaakt door de klanken van carnavalsband Fiesta Servessa uit Berkel- Enschot en zanger Arne Janssen (van 'Meisjes met rode haren'). Al met al kan Heineken Brou werijen Midden Brabant terug kijken op een zeer geslaagde Open Dag. et was 2 november al vroeg druk in de Cambrinuskelder in Den Bosch. Collega's, oud-collega's, familie en vrienden waren verzameld om Jaap van den Hatert na ruim 30 jaar, op gepaste wijze uit te zwaaien bij Heineken 's-Hertogenbosch. Toen Jaap vergezeld door familie, Herman Ubbink en Hans Voermans, om half vier de Cambrinus binnenkwam, zat de stemming er al goed in. Hans Voermans sprak als teamleider van Jaap's team, MEV, de nu bijna 'anders actieve' toe. Tot hilariteit van de aanwezigen 'ver stoorde' regelmatig een klein stemmetje de toespraak met de kreet: "Opa Jaap!!!". In zijn toespraak memo reerde Hans Voermans dat er op Jaap van den Hatert "niets is aan te merken behalve dan dat-ie er graag warmpjes bijzit". Letterlijk. De collega's met wie hij werkte, hebben aan den lijve ondervonden dat hij een kou kleum is. Toen kwam de verrassing van de receptie: Jaap's dankwoord. Geheel op rijm gaf hij een visie op zijn toekomst als anders actieve, waarin "ik niets meer heb te doen". Maar van dat nietsdoen verwacht hij wel blaren op z'n handen te krijgen. Van iemand die de Fitiand Tour de France tweemaal won, hadden we ook niet anders verwacht. Jaap, het ga je goed 'nu je niets meer hebt te doen'.

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 14