Het was weer zover: zaterdag 6 oktober favoriete sterren zingend en hopend op die fel- 2001 vond de zesde editie van Pepsi Pop begeerde glimp van hun idool, plaats, deze keer in het (bijna uitver kochte) Ahoy'. Al om 12.00 uur lagen en Backstage Tour zaten de eerste ongeduldige fans te wach- Ook voor Vrumona is Pepsi Pop ieder jaar weer ten bij de hekken. Het zonnetje scheen en een spektakel. Vele relaties worden uitgenodigd tijdens het wachten vermaakten de tieners voor dit typische Pepsi-evenement. Voor de zich uitstekend met het zingen van de circa vijftig kinderen van deze relaties was een liedjes van hun favoriete artiesten. speciale Backstage Tour georganiseerd. Een uitgelezen kans om een glimp op te vangen van Pepsi Pop, hét evenement met muziek uit de je idool en misschien wel die ene foto of hand- hedendaagse hitlijsten met vele nationale en tekening te bemachtigen. internationale artiesten. Georganiseerd door Pepsi-Cola International en MOJO Concerts, in samenwerking met drie belangrijke jongeren- media: TMF, Radio 538 ervHitkrant. S -""V" Terwijl hun kinderen genoten van de muziek en hun idolen, konden de ouders even met elkaar praten in de sfeervolle Pepsi-lounge. Dat Pepsi Pop een spektakel is voor jong en oud, bleek wel uit het feit dat ook de ouders in groten getale te vinden waren in de arena van Ahoy'! Cecilia Bezembinder Afdeling Horeca Feel the vibe! Als om 14.30 uur de deuren eindelijk open gaan, is het dringen om als eerste een goed plekje vooraan bij het podium te bemachtigen. Rond 16.00 uur gaan de lichten uit en wordt de spanning voelbaar in de zaal. Het gejoel en geschreeuw van de jonge bezoekers is niet van de lucht en ver buiten Rotterdam hoorbaar! De uitgedeelde Pepsi Pop lichtjes maken van Ahoy' een prachtige sterrenhemel. K-otic trapt af De opening is spectaculair. Achter een groot wit doek zijn de schaduwen zichtbaar van de immens populaire band K-otic. Echter, als het doek valt, blijken dit de kleine look-a-likes van de band te zijn! Samen met de band zingen zij 'Damn, I think I love you'. Dat K-otic 'vet' en 'cool' is in Nederland, blijkt al snel. Ze zingen voor een uitzinnige menigte, zes nummers van hun cd die stuk voor stuk worden meegezongen. Zij maken vervolgens plaats voor Edsilia Rom- bley, die de microfoon na haar optreden weer teruggeeft aan Sita van K-otic. Daarna volgen de swingende salsanummers van Jody Bernal, het stevige 'Freestyler' van de Finse sensatie Bomfunk MC's, de meezinghits van Toybox tot onze eigen Friese toppers van Twarres, de Engelse Ronan Keating en de immens populaire Engelse band Westlife. Veel livemuziek Pepsi Pop is een vierenhalf uur durend pro gramma met veel hits die elkaar in volle vaart afwisselen. Anders dan andere jaren zongen veel bands live, wat het niveau van het evenement zeker ten goede kwam. Helaas kwam voor de fans het einde van het concert veel te vroeg. Graag had den zij nog wat langer doorgezongen en gedanst. De echte fans verzamelden zich bij de artiestenuitgang. Luidkeels de liedjes van hun

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 9