Monumentaar von buiten Ét ÉÉ'*f fig lig». IH Na tien jaar trouwe dienst voor het volledige gaat de Horecava-stand rusten. Een laatste deel van de L w stand was in september aanwezig op de Interbrau te München. In januari 2002 wordt de Horecava-stand passend gerecycled. Al vanaf januari is er druk overleg Hr geweest met diverse ontwerpstudio's en standbouw- m bedrijven over het nieuwe exemplaar. De nieuwe stand moet multifunctioneel in te zetten zijn op verschillende horecabeurzen, Roka en eventueel voor een deel op open dagen bij de diverse Heineken-vestigingen. Uit de nieuwe stand moet verder duidelijk naar voren komen dat Heineken Brouwerijen dé business partner is voor de horecaondernemer, om samen succesvolle zaken te doen in de horeca. Heineken Brouwerijen biedt ondernemers vanuit hun behoefte een tailor made en makkelijk toegankelijk totaalpakket van dranken, diensten en informatie aan. Het aanbod is zowel gericht op bestaande als op nieuwe afnemers (starter en prospects). Heineken Brouwerijen is een zakelijke en betrouwbare partner zonder het menselijke aspect uit het oog te verliezen. Uiteindelijk is gekozen voor een ontwerp van de firma Gielissen uit Eindhoven/Amster dam. Het ontwerp van de nieuwe stand heeft een robuust zakelijk uiterlijk met een intieme en gezellige binnenkant (plein vorm). Er komt een hoek voor informatie, com municatie en het vertrouwd raken met het plaatsen van orders via internet, een hoek voor het vertrouwde Heineken met Lingen's Blond, een hoek voor het Amstel bier met malt en 1870 en een hoek met een bar waar men 'rustig' kan praten over en proeven van onze speciale bieren. De nieuwe stand wordt gebouwd op een oppervlakte van 25 x 25 meter met een hoogte van zes meter aan de buitenkant. De bouw vindt plaats onder begeleiding van Heineken Brouwerijen Evenementen Service in Amsterdam. Vanaf 7 januari 2002 hopen wij vele relaties te kunnen begroeten in de nieuwe stand. Jan Feikema, HBES Amsterdam futuristisch von binnen. m I I -1 iilllii 25-jarig jubileum C.J. van Rijswijk, receptie 12 december Cor van Rijswijk is 13 december 25 jaar in dienst bij Heineken en viert dit jubileum op 12 december. Cor begon bij de afdeling Intern Transport en werkt na 25 jaar nog steeds op deze afdelingalleen nu binnen de subunit DCS, als taak- teammedewerker Export. Cor nodigt iedereen uit voor zijn receptie op 12 december om 15-30 uur in de Cambrinuskel- der te Den Bosch. Hij hoopt vooral zijn collega's te mogen ver welkomen, om samen dit jubileum te kunnen vieren. Afscheid D. Waaijer, receptie 12 december Dik Waaijer neemt 12 december afscheid van Heineken omdat hij 1 februari 2002 met de VUT gaat. Dik kwam 4 februari 1963 in dienst als assistent chauffeur verkoper bij 7UP. Toen er in 1967 een special selling groep kwam, maakte Dik daarvan deel uit. In 1971 is Dik overgestapt naar Heineken in de Quellijnstraat. Al vanaf het begin heeft hij met veel plezier gewerkt bij Heineken Brou werijen Evenementen Service in het gewest Noord-Holland, Amsterdam, Utrecht en Hoofddorp. Vooral de afwisseling en het werken buiten de deur zorgden ervoor dat hij altijd enorm veel plezier in zijn werk heeft gehad. Omdat jumping Amsterdam Diks favoriete jaarlijkse evenement is, wordt hier zijn receptie gehouden. Hij hoopt dat zijn eerste baas en natuurlijk al zijn (oud-)collega's en externe contacten vanaf 16.30 uur aanwezig zullen zijn op 12 december in de Heineken-stal op Jumping Amsterdam in de RAI in Amster dam (Europahal). Voor zijn afscheidsreceptie heef hij nog een leuke verrassing in petto. 37,5-jarig jubileum S.J. Romijn, receptie 6 december Sylvia Romijn begon 8 juni 1964 als jongste bediende bij Tims en Seven- Up. Het bedrijf werd overgenomen door Vrumona, dat op zijn beurt weer door Heineken werd overgeno men. Sylvia heeft door de jaren heeti veel verschillende functies gehad bij Heineken. Ze is onder meer caissière, administratief mede werkster en receptioniste geweest. Momenteel is ze werkzaam als management-assistente bij Heineken Brouwerijen Schie- landen. Sylvia is op 8 december alweer 37,5 jaar in dienst en viert dat met een receptie op 6 december in de ontvangst ruimte van de Heineken Brouwerij Schielanden. Iedereen is vanaf 16.30 uur welkom. Sylvia hoopt vooral haar (oud-) collega's te ontmoeten op haar receptie. 37,5-jarig jubileum P.A. Boers, receptie 18 december Piet Boers kwam op 16-jarige leef tijd op kantoor werken bij Dranken handel Van der Kruk-Boekestein te Monster. Naast kantoorwerkzaam heden had hij al snel de slijterij onder zijn hoede. Met de verhuizing van de groothandel naar het indus trieterrein buiten Monster, is Piet de markt ingegaan als drankenhandelvertegenwoordiger. Toen Van der Kruk-Boe kestein werd overgenomen, kwam Piet in 1996 in dienst van Heineken. Hij spreekt dan ook zelf het liefst over 37,5 jaar in het vak. Piet staat bekend om zijn klantvriendelijkheid en daarom verwachten we veel ondernemers op de receptie, die 18 december plaatsvindt vanaf 16.30 uur in het Atlantic Hotel te Kijkduin

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 23