jn het café van Heineken Brouwerijen Schielanden te Rotter dam was er maandag 1 oktober samen met familie, horeca- relaties, collega's en oud-collega's een gezellige receptie ter gelegenheid van het 25-jarig jubileum van Jaap van Ekris. Jaap is al vele jaren werkzaam als monteur Taptechniek in de randstad waar bij hij vooral in Den Haag bekendheid geniet. Deze Haagse connec tie kwam in de toespraak van Gerard Straathof en het cadeau tot uiting. De receptie werd mede door de goede verzorging en tot volle tevredenheid van Jaap en zijn gezin, nog enkele uren voortgezet. ob Habets vierde vrijdag 31 augustus zijn 25-jarig dienstjubileum. Samen met zijn echtgenote José werd hij toegesproken door Martin Fleurkens. Martin prees Robs betrokkenheid bij de brouwerij, wat zich onder meer uitte in een jarenlang lidmaatschap van de OR, het opzet ten van een belangrijk deel van het Brand Zorg Systeem en de wijze waarop hij tijdelijk de functie van teamleider Brouwen Vergisten Lageren invult. Het brouwerijkoor bracht een muzikale hulde, waarna Rob het spreekgestoelte betrad om Martin en alle (oud-)collega's binnen Brand en Heineken, maar ook familie en bekenden te danken voor hun aanwezigheid. a een dienstverband van ruim 31 jaar nam Henk van den Berg Vr in aanwezigheid van zijn partner Ada en vele (oud-)collega's en andere bekenden, op 26 september afscheid van HTS tijdens een receptie in De Hooiberg te Zoeterwoude. Wim van den Berg lichtte Henks loopbaan binnen Finance en HTS toe en schetste tevens een stukje historie van alle veranderingen op de werkplek die Henk heeft meegemaakt. Hij bood hem namens de afdeling EFI HTS een bronzen beeldje aan van de kunstenares Corry Ammerlaan-van Niekerk, getiteld Communicatie. Vervolgens memoreerde Dini Bouwmeester zijn werk voor de VHMP en, in het verlengde daarvan, de Ondernemingsraad HTS. Henk liet in zijn speech de kans niet onbenut om het belang van Leeftijds bewust Personeelsbeleid nog eens te onderstrepen. Het werd voor hem en Ada een onvergetelijke en gezellige middag. et was 17 oktober in de Molenzolder in Amsterdam een drukte van belang: Ad Sinkeldam nam afscheid. Ruim 36 jaar heeft hij zijn creatieve geest ingebracht bij Heineken: als decora teur, man van de kunstgalerij,^ museumbeheerder en - de laatste jaren - als bedrijfsfotograaf. Mensen stonden en staan bij Ad altijd centraal, met in zijn werk aandacht voor het detail. Zo weten de vele medewer kers voor wie hij een fotoreportage deed, dat hij van elk fotoboek een kunstwerkje maakte. Samen met Edith en familie was Ad het middel punt van een bruisende receptie, waarop hij door diverse artiesten - van het Amsterdamse levenslied tot keihard en swingend - werd toegezon gen en onder meer enkele prachtige kunstwerken kreeg overhandigd. Kortom: een ouderwets gezellige receptie.

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 20