ÏIBil ||i JfiSSiiiSi HII IBs|JI pSiSSIfit E9BBU GEFLITST IS Bi KI 11 Uit dienst Bedankt! Freek en Olga de Boer uit Voorburg hebben dit jaar in de stad Buchara in Uzbekistan geheel onverwacht van een lek ker Heineken biertje kunnen genieten. 19 Na een dienstverband van drie jaar of meer Zoeterwoude Dhr. J.F. Bello (HTS, Project Services) Dhr. B.J.A. Beurskens (Demand Supply Management) Horeca Dhr. J.P.A. /Wo/s (Horeca Brand Verkoop) Dhr. H.G. Marck (Verkoop H.B. Rijnland) Den Bosch Dhr. W.C.H. van Hout (Facilitaire Dienst) Bunnik Dhr. W.G.J. van de Ven (National Account Team) Onderstaande personen bedanken Heineken voor de bloemen en de cadeaus die zij hebben gekregen: De heer en mevrouw Opdam uit Borger (55-jarig huwelijk) Map en Leo van der Laan (50-jarig huwelijk) Greet en Frans Wetzel-Loomans (40-jarig huwelijk) Frans en Ria Emmersbeek (40-jarig huwelijk) De heer en mevrouw Dekker uit Uitgeest (50-jarig huwelijk) Hierbij willen wij iedereen bedanken voor alle warme belangstelling bij het overlijden van mijn man en onze vader Rob van der Donck. Ank, Maaike en Gaby van der Donck De gegevens voor de rubriek Persoonlijk worden aangeleverd door de desbetreffende P&O-dien- sten. Heeft u een geboorte of huwelijk aan te melden? Meld het de P&O-dienst en de gegevens komen vanzelf in Vers van 't Vat. Mededeling PUM Het PUM in Zoeterwoude is gesloten op 24, 27, 28 en 31 december 2001 en op 2 januari 2002. Deze maand ontving de redactie weer een aantal opvallende kiekjes van (oud-) Heineken-medewerkers en Heineken-fans. René Beltjens, werkzaam bij unit Helmond, bezocht in Turkije het café Alanya waar het personeel trots rondliep in een oranje T-shirt en met een Amstel EK-hoed van vorig jaar op het hoofd. Mede namens Ada wil ik u hartelijk dankzeg gen voor de fantastische afscheidsreceptie op 26 september. Het was overweldigend en uit stekend georganiseerd. Indrukwekkend was het om vele (oud)collega's te mogen ontmoe ten en op een bijzonder aangename wijze afscheid te mogen nemen. Ik wil iedereen bedanken voor de belangstelling, cadeaus, brieven, e-mails en telefoontjes. Henk van den Berg Langs deze weg wil ik iedereen hartelijk bedanken die op 18 oktober aanwezig was op de receptie ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. Vele collega's en relaties hebben de moeite genomen om even langs te komen. In het bijzonder dank ik het managementteam van Heineken Brouwerijen Midden-Brabant voor de geweldige receptie. Met name de ver zorging door collega's van De Cambrinuskel- der en cateringbedrijf Boer Goossens was grandioos. Het grote aantal cadeaus, bloem stukken et cetera hebben mij en het hele gezin een onvergetelijke dag bezorgd. Tijdens een bezoek aan Dublin maakte Ierland- liefhebber Harry Uijterwijk uit Den Haag deze foto bij de O'Connell Bridge. Op het gebouw is de )iaam Guinness vervangen door Heineken. Willie, Dori, Roy en Niels Verstegen Uw steun en medeleven in deze moeilijke tijd na het overlijden van Pieter van Oort, hebben wij zeer gewaardeerd en wij zijn u daarvoor oprecht dankbaar. Familie Van Oort, Rotterdam

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 17