PERSOONLIJK Geboorten Buitenland In memoriam Huwelijk Overleden 16 Schiphol Lucas, zoon van mw. KJ. Mazereeuw-Windsor (Planning Control Department) Amsterdam Ana, dochter van dhr. L.L. van der Borght (C. Marketing Brand Management Amstel) Erik, zoon van mw. M. de Groot (C. Finance Control Accounting Zoeterwoude Joran, zoon van mw. A.C. de Vrij-Schipper (DCS) Bastiaan Anthony, zoon van dhr. R.A. van Oppen (Planning Control Horeca) Else Flora, dochter van mw. M.C.M. Eling (HTS, Supply Chain Services) Horeca Sinne, dochter van mw. E.H. de Graaf (Administratie H.B. Friesland) Sanne Rixt, dochter van dhr. P. Tuinhof (Logistiek H.B. Groningen) Daan, zoon van mw. P.N. Van Wassenberg (Verkooptelefonie H.B. Barneveld) Danique, dochter van mw. J.A.J. Geerts (Verkooptelefonie H.B. Amsterdam) Stefan, zoon van dhr. D. Schoonaard (Expeditie H.B. Zeeland) Buitenlandse benoemingen Slowakije Met ingang van 1 november 2001 is de heer A.B. Rutgers, voorheen werkzaam als techni cal manager Heineken Slovensko A.S., benoemd tot deputy general manager Barley Malts Heineken Slovensko A.S. te Nitra in Slowakije. In de opvolging van de heer Rutgers wordt met ingang van 1 november 2001 voorzien door de benoeming van de heer A. Apostolo, momenteel plant manager Heineken Italia S.p.A. te Massafra in Italië, in de nieuwe functie van technical manager bij Heineken Slovensko A.S. te Nitra in Slowakije. Ghana Per 1 november is de heer M. Eson Benjamin, voorheen general manager bij Ghana Brewe ries Ltd, Accra, Ghana, benoemd tot Non Exe cutive chairman of the Board bij Ghana Bre weries Ltd. Hij volgt de heer I. Yamson op die heeft aangekondigd zijn voorzitterschap van Ghana Breweries Ltd neer te leggen als gevolg van de toegenomen verantwoordelijkheid in zijn functie als chairman van Unilever Execu tive. Op 9 oktober 2001 is de heer T.F. Sprong (77 jaar) overleden. De heer Sprong is 1 mei 1953 in dienst getreden te Bunnik. Hij is 1 september 1989 met pensioen gegaan. Op 14 oktober 2001 is de heer L.P.W. Weijers (65 jaar) overleden. De heer Weijers is 16 juli 1973 in dienst getreden bij Drankenhandel Timmermans B.V. te Gennep. Hij is 1 decem ber 2000 met pensioen gegaan. Op 16 oktober 2001 is mevrouw J.E. Gersen (73 jaar) overleden. Mevrouw Gersen is 10 maart 1947 in dienst getreden bij de Amstel Brouwerij te Amsterdam. Zij is 1 mei 1993 met pensioen gegaan. Op 19 oktober 2001 is de heer F. Huijer (81 jaar) overleden. De heer Huijer is 17 december 1951 in dienst getreden te Rotter dam. Hij is 1 mei 1985 met pensioen gegaan. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze zeer geliefde collega Rob van der Donck. Rob was 24 jaar werkzaam binnen de afdelin gen Technische Dienst en Verpakken. Wij ver liezen in hem een zeer gewaardeerde collega en vriend. Katwijk Jamie Lee, dochter van dhr. R.E. Keppel (Proseco, Operations - Section 3) Den Bosch Rick, zoon van dhr. C.M.M. Bertens (Verpakken) Bunnik Anna Catharina, dochter van mw. L.A. Top (Strategisch Marketing Team) Zoeterwoude Dhr. R.G. Overbeek (DCS) met mw. K. Bakker Horeca Mw. C. Oostveen (Verkooptelefonie H.B. Utrecht) met dhr. F.Th. Flaton Dhr. M. Eckhardt (Horeca Brand Relatie Beheer) met mw. D.E.D. Bruist (Verkooptelefonie H.B. Limburg) Dhr. G.M. Dijk (Verkoop H.B. Zeeuwsch- Vlaanderen) met mw. A.T.M. Jolij Schiphol Dhr. E.A.W. Janssen (Region controller Planning Control Export) met mw. M.J. Kerkhoff Bunnik Mw. J.M. Pander (Informatisering Automatise ring) met dhr. E. van den Brink Met ingang van 1 november 2001 is de heer S. Adebanji, voorheen Heineken Corporate treasurer te Amsterdam, benoemd tot general manager bij Ghana Breweries Ltd. Terugkeer vanuit het buitenland Per 1 november 2001 is de heer A.J.F. Bontje, voorheen financial manager bij Heineken Italia S.p.A., benoemd tot Heineken Corporate treasurer te Amsterdam. Detacheringen Bahamas De heer H.J. Rutgers is met ingang van 1 november 2001 gedetacheerd als HTS projectmanager bij Pivara Skopje in Macedonië voor een periode van zes maanden. Op 3 oktober 2001 is de heer H.C.L. Holtuin (72 jaar) overleden. De heer Holtuin is 1 december 1955 in dienst getreden te Amsterdam. Hij is 1 oktober 1994 met pensioen gegaan. Op 8 oktober 2001 is de heer M. van den Berg (89 jaar) overleden. De heer Van den Berg is 1 februari 1927 in dienst getreden te Amsterdam. Hij is ljuni 1977 met pensioen gegaan. Met het heengaan van Rob blijft er bij TSV een grote leegte achter. Voor ons was Rob een steunpilaar binnen het team. Jarenlang was hij voorzitter van ons werkoverleg, een taak die hij zeer nauwgezet en punctueel op zich nam. Die nauwgezetheid was ook in zijn werk duidelijk herkenbaar. Binnen de bestu- ringsgroep was Rob de specialist op het gebied van hardware. Van dit specialisme werd op de brouwerij door diverse afdelingen graag gebruikgemaakt. Rob was ook een sociaal mens. Iedere morgen, ver voor aanvang van de werktijd, was hij op de afdeling aanwezig met een 'bekske' koffie. En hij genoot iedere dag opnieuw van al die bedrijvigheid om hem heen alsof hij voor de eerste keer op excursie kwam. Die leegte die Rob achterlaat doet ons pijn, veel pijn. We verliezen met Rob een zeer gewaardeerde collega, en voor de meeste van ons een kameraad. Ons team zal nooit meer hetzelfde zijn. Maar onze gedachten gaan boven al uit naar zijn vrouw Ank en dochters Gaby en Maaike in deze voor hen zo moeilijke tijd. Alle medewerkers Heineken 's-Hertogenbosch In Vers van 't Vat nummer 10 stond abusieve lijk vermeld dat Rob van der Donck uit dienst is getreden. IQ

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 16