Piet van der Linden was 19 september 45 jaar in dienst bij Heineken. Ondanks dat dit volgens de Heineken-regels geen offi cieel jubileum is, kon hier niet zomaar aan voor bij worden gegaan. Piet kwam in 1956 als veer tienjarige in dienst bij Heineken Rotterdam als medewerker Bottelarij. In die tijd werkte hij vier dagen en ging een dag naar school. Na een aan tal jaren stapte Piet over naar het Magazijn. Via de functie van magazijnbediende, na de overgang naar Zoeterwoude magazijnmeester genaamd, werd Piet groepsleider om uiteindelijk de functie van teamleider te bereiken. Rond de koffietijd werd een grote taart bezorgd met opschrift en Heineken-logo. Tijdens de infor mele receptie in het Magazijn, kwamen vele col lega's Piet de hand schudden om hem met het bereiken van deze mijlpaal te feliciteren. Vanuit het managementteam van Heineken Nederland waren er schriftelijke felicitaties van Erik Korthals Altes en Marien Kakebeeke, welke vergezeld gingen van een fles champagne. Tijdens een korte toespraak werd door Cok van Boheemen (unit controller) ingegaan op de lange periode dat Piet zich voor Heineken heeft ingezet. Snel rekenwerk leert dat in die 45 jaar, Piet bijna 10.000 dagen voor Heineken aan het werk is geweest. Echter, in deze periode zat ook een totale vakantieperiode van omgerekend ruim vijfjaar. Gezien het bijzondere karakter van dit jubileum kreeg Piet de Heineken Brouwketel en een diner bon overhandigd om met zijn vrouw dit jubileum en hun trouwdag te vieren. aar het donderdag 20 september nog een beetje rustig bleef, was een dag later sprake van een fantastisch Iers bierfeest in het Schiedammer Theater a/d Schie. The Murphy's Irish Nite was die vrijdagavond dan ook volledig uit verkocht. Wat ook meespeelde was de programmering. Tijdens de uitvoering op donderdagavond bleek de volgorde van optredende artiesten nog niet optimaal. Deze werd aangepast voor de vrijdag avond, zodat sprake was van een duidelijke opbouw naar de beoogde feestelijke climax. Daarbij vonden de pints Murphy's Irish Stout en Murphy's Irish Red gretig aftrek. Al met al heeft The Murphy's Irish Nite goede promotie opgeleverd voor Murphy's in de regio Rotterdam.

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 22