~JT ~f~et 25-jarigjubileum van Albert Mullens is donderdag 30 augustus gevierd. Om 16.00 uur arriveerde Albert tezamen met vrouw, kinderen plus aanhang en oma per taxi bij de vestiging in Alkmaar. Na een kopje koffie met gebak te hebben genuttigd, ging om 16.30 uur de recep tie van start. Vele collega's alsmede oud-collega's kwamen Albert feliciteren met het bereiken van dit jubileum. Regionaal unitcontroller Henk Oolbekkink richtte het woord tot Albert. Henk gaf op humoris tisch wijze onder meer een kleine opsomming van de vele uitspraken die Albert heeft. Albert had als dankwoord iets speciaals in gedachten. Hij liet een video vertonen waarin Albert al liggend in een hang mat, met een sigaar in de ene hand en een glaasje whiskey in de andere, het woord tot de mensen richtte. Jammer genoeg was het geluid van dusda nig slechte kwaliteit, dat Albert alsnog de mensen moest toespreken. Na dit formele gedeelte van de receptie kon het feest echt losbarsten. De muziek die de band speelde (of was het toch de drank?) nodigde vele mensen uit om plaats te nemen op de dansvloer. Al met al een reuze gezellige receptie waar Albert ont zettend van heeft genoten. 'a een dienst verband van 37,5 jaar nam Ludo Pesman, in aanwe zigheid van zijn vrouw, kinderen en kleinkinde ren, woensdag 5 sep tember afscheid van Hei- neken tijdens een receptie in De Hooiberg te Zoeterwoude. Tal van collega's en oud-colle ga's waren hierbij aan wezig. Voorafgaande aan de receptie werd Ludo in De Raadskamer toegesproken door Allard Dalstra, Department manager R&D, die hem de gouden speld met diamant uitreikte. In de Van Swieten- zaal werden Ludo's loopbaan en persoonlijkheid geschetst door Leen Ver hagen, die Ludo's toewijding en liefde voor zijn vak benadrukte, maar ook het feit dat hij in de loop der jaren zeer velen de beginselen van het brou wen heeft bijgebracht. Op grond van zijn kennis en verdiensten als R&D- brouwer, in de door hem ontwikkelde microbrouwerij, werd Ludo een 'ere- professoraat in de praktische microbrouwerij technologie' verleend. Zijn oorsprong als Amstel-man werd onder meer nog eens benadrukt met het voor deze gelegenheid speciaal gebrouwen 'Ludo 1964' bier. Ludo gaat nu samen met zijn familie genieten van alle andere dingen die het leven biedt. er gelegenheid van het 37,5-jarig jubileum van Hans Duijnstee vond 17 september zijn jubi leumreceptie plaats. Ook het feit dat hij per 1 oktober met vervroegd pensioen is gegaan moest worden gevierd. De receptie vond plaats in De Hooiberg te Zoeterwoude. Hans en zijn familie en vrienden waren allen aanwezig en heb ben genoten van de drukbezochte receptie. De heer Vuursteen hield een toespraak en memoreerde de vele func-

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 20