GEFL TST Deze maand ontving de redactie weer een aantai opval lende kiekjes van (oud) Heineken-medewerkers. Tinke Meeren, Heineken International Cluster Europe, zag dit bootje met originele benaming aangemeerd liggen aan de kade van een Amsterdamse gracht. Chris Rongen, voormalig werkzaam bij De Ridder ab vertegenwoordiger, is 31 juli met pensioen gegaan. Dat er op dat moment veel ging veranderen stond vast en zo ook onder meer het vaarivel zeggen van de 'auto van de zaak'. Het alternatief wat werd gevonden, stond in het Amsterdamse Automuseum in Zwanenburg, het werd een A-Ford Phaeton vierdeurs. Pleun van Raan is 3 mei 1964 begonnen als loopjon gen bij de toenmalige Dran kenhandel Tonnie Verdonk (Amstel-agent) op de Potten- markt in Middelburg. Na een fusie met Drankenhandel De Vlieger (Heineken- agent), is Pleun meeverhuisd naar de nieuwe Dranken handel De Vlieger - Verdonk op het industrieterrein Arnestein. Daar werd hij bijrijder. De laatste acht tien jaar is Pleun werkzaam geweest als heftruck chauffeur op de Heineken-unit in Middelburg. Pleun houdt zijn 37,5-jarige jubileumreceptie op 2 novem ber in Café Grill Brooklyn op Markt 81 te Middel burg. U bent allen vanaf 16.30 uur van harte wel kom om Pleun te komen feliciteren. Afscheid J.A. van den Hatert, receptie 2 november Jaap van den Hatert begon in 1971 bij Heineken 's-Hertogenbosch, bij wat toen het MIT heette. In die tijd kwam het container- gebruik op gang, waardoor Jaap al snel als container controleur ging werken. Na enkele jaren maakte hij de overstap naar de functie van magazijnmeester, wat hij altijd met veel plezier heeft gedaan. Toen met de komst van Mensen maken Heineken' het kleine maga zijn een groot magazijn werd, stapte Jaap over naar het team MEV. Na dertig jaar maakt Jaap gebruik van de ROWOR-regeling. Hij nodigt al zijn collega's en oud-collega's van harte uit om op 2 november vanaf 15.30 uur samen het glas te heffen in de Cambrinuskelder te Den Bosch. 25-jarig jubileum C. Hendriks, receptie 16 november Cees Hendriks begon 25 jaar geleden als chauffeur bij Grossierderij de Postiljon. Vanaf 1998 is Cees werk zaam bij Heineken Brouwerijen Amsterdam. In de periode bij de Postiljon heeft Cees heel Amsterdam van drank voorzien. Tegenwoordig rijdt Cees op de Service- 37,5-jarig jubileum P.K.A. van Raan, receptie 2 november Afscheid W. Draaijer, receptie 29 november Vrumona gaat binnenkort afscheid nemen van mister Vrumona zelf: Wil Draaijer. Wil werkt al sinds 1956 bij Vrumona en haalt tevens 8 november een totaal van 45 dienstjaren. Wil is begon nen bij de flessortering en via de functie van vuiler naar wachtchef doorgegroeid. De laatste jaren was Wil actief als coördinator Pro ductie Techniek. Mede door het feit dat Wil zijn ken nis over en ervaring met het managen van Verpakken zo goed overbracht, zijn heel wat managers bij Hei neken goed terechtgekomen. Op 29 november om 15.00 uur zullen we samen met Wil voor de laatste keer in zijn Vrumona-tijd 'onze droge kelen smeren Alle (oud) Vrumona-medewerkers zijn van harte wel kom. En Wil... aangezien je nu heel lang op vakantie gaatde slangenbak staat klaar! 25-jarig jubileum K. van der Leest, receptie 7 december Koos van der Leest, werkzaam binnen de subunit Ver pakken te 's-Hertogenbosch, is 1 november 25 jaar in dienst bij Heineken Nederlands Beheer B. V. Om dit heuglijke feit niet ongemerkt voorbij te laten gaan, viert Koos zijn jubileum vrijdag 7 december vanaf 15.30 uur in De Cambrinuskelder te 's-Hertogen- bosch. Koos begon in 1976 aan de Verpakkingsstraat in 's-Hertogenbosch waar hij gedurende tien jaar met veel plezier heeft gewerkt. Na een overstap naar de flessenlijn volgde na enkele jaren de bliklijn. Na zeven jaar aan de bliklijn te hebben gestaan, is Koos naar de Exportloods gegaan. Vanaf de opstart van de nieuwbouw van de loods is Koos aanwezig geweest. Tot op de dag van vandaag doet Koos dit werk met heel veel plezier. In 25 jaar heeft Koos drie lijnen doorlo pen. Hij hoopt dan ook dat zijn collega's van al deze lijnen 7 december aanwezig zijn tijdens zijn receptie. Afscheid H. Voorschuur, receptie 7 december Herman Voorschuur beëin digt na een dienstverband van bijna 36jaar zijn werk zaamheden voor onze onder neming om van de VUT te gaan genieten. Herman is 1 januari 1966 in dienst getreden als tekenaar-constructeur in Rotterdam. Na diverse functies is hij 1 januari 1986 als senior envi ronmental consultant bij de afdeling Project Services van HTS terechtgekomen. Vervolgens is Herman binnen de sectie Process Engineering als senior industrial safety specialist werkzaam geweest en heeft hij een bijdrage geleverd aan de verbetering van de arbeidsomstandigheden (onder meer geluid) en veiligheid in onze brouwe rijen. Ter gelegenheid van het afscheid van Herman is er vrijdag 7 december 2001 een receptie vanaf 16.30 uur in ontvangstgebouw De Hooiberg te Zoeterwoude. U bent allen van harte welkom om een glas met Herman te heffen! Afscheid R. Lans, receptie 14 december Rolf Lans neemt 14 decem ber afscheid van Heineken na meer dan 34 jaar voor Heineken te hebben gewerkt. Vanaf 1 augustus 1967 is Rolf binnen Heineken in diverse functies werkzaam geweest in Nederland en het buitenland, zoals Sierra Leone, Singapore, Maleisië en Indonesië. Vanaf 1 november 1991 was Rolf sec tion head van de afdeling Technical Training bij HTS en sinds 1 juli 2000 als coördinator production management trainees. De receptie ter gelegenheid van het afscheid van Rolf is vrijdag 14 december 2001 vanaf 16.30 uur in ont vangstgebouw De Hooiberg te Zoeterwoude. U bent van harte uitgenodigd om Rolf te feliciteren. bus en ook nu is hij een graag geziene figuur bij onze klanten. Op zijn receptie hoopt hij vele oude bekenden tegen te komen. U bent dan ook van harte welkom om Cees de hand te komen schudden in de Ontvangst ruimte van Heineken Brou werijen Amsterdam te Sloter- dijk, receptie vrijdag 16 november vanaf 16.30 uur.

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 19