Wijziging openingstijden Kas Brouwerij 's-Hertogenbosch Dqg van big Heineken 17 Mede namens mijn vrouw en de hele aanwe zige familie wil ik u allen hartelijk danken voor de overweldigende inzet bij mijn 37,5-jarig jubileum en afscheid. Het gaf ons een bijzonder goed gevoel zoveel jonge en oud(e) collega's aanwezig te zien. Heel bijzonder waren de per soonlijke bijdragen in beeld (posters, foto's en badges), woord (telefonisch, schriftelijk, mon deling), cadeau en vloeibaar product (Ludo 1964). Het uitpakken van alle cadeaus gaf de kinderen het gevoel of sinterklaas op bezoek was. Voor mijn vrouw en mij blijft deze recep tie onvergetelijk. Ludo en Annette Pesman Hierbij wil ik alie collega's hartelijk bedanken voor de vele belangstelling tijdens mijn ziekte in de vorm van kaarten, bloemen, attenties, telefoontjes en bezoeken. Dit alles heeft me heel veel goed gedaan! Gerda Krijt Heineken Brouwerijen Noord-Holland Alkmaar Onderstaande personen bedanken Heineken voor de bloemen en de cadeaus die zij hebben gekregen: Familie M.J. van den Brandt Veen (40-jarig huwelijk) Theo en Henk Banders (40-jarig huwelijk) De heer en mevrouw J. Wijhenke uit Groene- kan (50-jarige huwelijk) De heer en mevrouw J.P. Schreutelkamp uit Rotterdam (50-jarig huwelijk) De gegevens voor de rubriek Persoonlijk wor den aangeleverd door de desbetreffende P&O- diensten. Heeft u een geboorte of huwelijk aan te melden? Meld het de P&O-dienst en de gegevens komen vanzelf in Vers van 't Vat. Sinds de invoering van een pinautomaat in het PUM, wordt de Kas van Brouwerij 's-Hertogenbosch nauwelijks nog bezocht. De klanten die in het PUM contant betalen, gebruiken hiervoor allemaal de pinautomaat. Een extra gang naar de Kas is dus niet meer nodig. Daarmee is het aantal bezoekers van de Kas zo sterk gedaald, dat in overleg met de Ondernemingsraad is besloten om met ingang van vrijdag 19 oktober de Kas niet meer op vrijdag te openen. De openingstijden op de overige dagen blijven ongewijzigd. Voor alle duidelijkheid treft u hierbij de openingstijden nog eens aan: Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag 13.00 - 15.30 uur 10.30 - 11.30 en 13.00 - 15.30 uur 13.00 - 15.30 uur 13.00 - 15.30 uur De laatste drie jaar is Heineken als gastheer opgetreden voor de vriendschappelijke voet balwedstrijd tussen de International 'impats', zoals we onszelf noemen, en onze Neder landse collega's. De wedstrijd wordt gespeeld in het historische Olympisch Stadion en de coördinatie van dit grootse evenement is in handen van Michael Amiabel van Corporate Sponsorship, samen met Henk Eising en vele andere vrijwilligers. Beide teams speelden 15 september voor de derde keer om de Heineken 'Wereldcup'-trofee. Het is altijd een echte Heineken-happening, niet alleen voor de spelers maar ook voor hun partners en kin deren worden er gezellige activiteiten georganiseerd. Henk Eising en mijn collega Eugene Ubalijoro vroegen mij of ik dit jaar wilde deelnemen als assistent-coach en als speler in het team van de International Wonders. Ik voelde me zeer vereerd en was dan ook graag bereid dit fantastische evenement te heipen coördineren. De stand in de serie was gelijk met één gewonnen wedstrijd voor de UnDutchables en één voor de Interna tional Wonders, die de tweede match op hun naam schreven. De 'impats' zijn internationale werknemers die hier in Nederland wonen en wer ken. We vertegenwoordigen verschillende afde lingen binnen Heineken. We komen uit de hele wereld om ons met onze gezinnen in Nederland te vestigen en te integreren in de Nederlandse samenleving. Wij waren op 11 september 2001 allen getuige van de tragische gebeurtenissen in de Verenigde Staten. Deze terroristische aanvallen schokten de wereld en hielden ons gekluisterd aan de tele visie. Twee dagen na de aanvallen werd ik gebeld door Henk en Gene, die hun diepe medeleven uitspraken voor wat er gebeurd was. Hun bezorgdheid kwam voort uit het feit dat ik een Amerikaanse 'impat' ben. Ze vroegen zich af of het beter was de wedstrijd uit te stellen. Ik voelde een diepe droefheid voor wat er in mijn land was gebeurd en mijn gedachten waren bij de onschuldige slachtoffers en hun families. Maar na wat heen en weer gepraat besloten we de wedstrijd toch te laten doorgaan. Uitstel zou alleen maar betekenen dat deze mensen hun doel hadden bereikt. Als teken van respect voor alle onschuldige slachtoffers en hun families besloten we dat zowel spelers als toeschouwers twee minuten stilte in acht zouden nemen voor het begin van de wedstrijd. Ik kan wel zeggen dat dit voor mij als Amerikaan een beslissend moment is geweest in mijn leven hier in Nederland. Juist op dat ogenblik realiseerde ik me dat we allemaal mensen zijn, gescheiden door grenzen en oce anen maar verenigd in onze overtuigingen. Het Er waren voldoende activiteiten om de kinderen ook te vermaken gaf me ook het warme gevoel erbij te horen, want ook al is de Verenigde Sta ten mijn vaderland, ik heb me nog nooit zo thuis gevoeld als gedurende deze twee minuten. Op deze dag waren we alle maal Amerikanen en mijn hart werd lichter in het besef dat mijn collega's en hun gezinnen meeleefden. Aan het einde van de twee minuten stilte begon de zon te schijnen, gingen de kinderen spelen en winnen leek lang niet meer zo belangrijk. Het was genoeg om op het veld te staan en deze wedstrijd te spelen, omringd door familie en vrienden. De eindstand was vier voor de Interna tional Wonders tegen één voor de UnDutchables, al leken beide ploegen en toeschouwers er wei nig waarde aan te hechten, nadat ze getuige waren geweest van deze grootse vertoning van solidariteit en broederschap. Deze saamhorig heid maakt van Heineken het fijne bedrijf dat het is en het was op deze dag waarop Heineken- werknemers uit de hele wereld en hier in Neder land tijd vrijmaakten in hun drukke agenda om samen te komen en hun gezamenlijke overtui gingen te vieren. Uit naam van alle spelers, die op die dag in sep tember op het veld aanwezig waren, spreek ik mijn hoop uit dat dit evenement verder zal uit groeien omdat het werkelijk staat voor wat het beste is aan Heineken... broederschap en vriendschap en een diep respect voor elkaar als vrije mensen van deze wereld. Chris Terrio, Heineken North America Noor aanleiding van de gebeurtenissen in de Verenigde Staten bielden de spelers en de toescbouwers twee minuten stilte in acht -a .a it- mr

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 17