PERSOONLIJK Geboorten Huwelijken Buitenland Overleden Uit dienst Bedankt! Schiphol Quint Anne, dochter van mw. M.D. Vijfvinkel- Marree (Customer Service) Cayenne Camee, dochter van dhr. R.P. Klijn (Customer Service) Maastricht Caitlin, dochter van dhr. G.Mestrum (Verpakken) Bunnik Laura, dochter van dhr. A.F. Buyserd (Rayon C, Ploeg B) Den Bosch Mirthe, dochter van dhr. M. Venrooy (Verpakken) Horeca Mario, zoon van mw. J.P. van der Geest (Verkooptelefonie H.B. Rijnland) en dhr. A.T. Broekhoven (Magazijn H.B. Rijnland) Lisa, dochter van dhr. R.P. van Mourik (Comm. Ass. H.B. Holland-Zuid) Sanne Rixt, dochter van dhr. P. Tuinhof (Logistiek manager H.B. Groningen) Zoeterwoude Sofi Noelie, dochter van dhr. H.F. Böhm (National Account) Bente, dochter van dhr. E.W.M. van Steeke- lenburg (Information Services Account DCS) Sharona, dochter van mw. C.J.E. Schouten van Haaster (Centrale Financiële Administratie) Cristian, zoon van mw. M.J. Canov (HTS, Corporate Purchasing) Christine Desirée, dochter van dhr. J.C. van Dijk (HTS, Corporate Purchasing) Fabienne, dochter van dhr. A. Kroon (EVM Ploeg D) Monica, dochter van dhr. R. Langeveld (Ploeg A Bedrijfsrestaurant) Joran, zoon van mw. A.C. de Vrij-Schipper (Customer Support Control) Jesse, dochter van dhr. T. Volbeda (DCS) Amsterdam Renée, dochter van dhr. J. Smits (CHR Heineken University) Horeca Dhr. E.M. van Raaij (Magazijn H.B. Nijmegen) met mw. U. Epple Dhr. M. Bisschop (Verkoop H.B. Amsterdam) met mw. L. Rozema Mw. C. Oostveen (Verkooptelefonie H.B. Utrecht) met dhr. F.Th. Flaton Dhr. F.J.A.J. KimmeI (Verkoop H.B. Midden- Brabant) met mw. A.W. Gommers Dhr. J.G.J.W. Mensink (Verkoop H.B. Zeeuwsch-Vlaanderen) met mw. M.A. Kleyn Dhr. E. Zeeman (Verkoop H.B. Haaglanden) met mw. M.M. van Driel Vis Zoeterwoude Mw. M.A. Botman (Purchasing Logistics Management) met dhr. H.J. van der Woude Dhr. J.W.H.G. Klein Willink (Centr. Horeca Techn. Dienst Kelderbier) met mw. C. Nij- huis Dhr. E. Innemee (HTS, R&D) met mw. Y. van Eijmeren Dhr. J.J. van Zanten (HTS,R&D) met mw. S. van Bommel Amsterdam Mw. S. Menger (Facility Management Perso- neelsrestaurant) met dhr. T. Zijdel (Facility Management Portiers) Buitenlandse benoemingen Bahamas De heer H.W. Bellekes, momenteel werkzaam als Technical manager bij Amstel Brewery Hun gary Inc. te Komarom, Hongarije is per 1 januari 2002 benoemd tot Technical manager bij Commonwealth Brewery Ltd. te Nassau op de Bahamas. Hongarije Met ingang van 12 november 2001 is de heer O.F. Goedhart, momenteel Packaging Develop ment manager binnen de afdeling Corporate Marketing in Amsterdam, benoemd tot Technical manager bij Amstei Brewery Hongary Inc. te Komarom in Hongarije. Democratische Republiek Congo De heer Theijs, voorheen werkzaam als manager Commercial Projects bij Nova Empresa de Cervejas de Angola S.A.R.L. Luanda, Angola is per 1 oktober 2001 benoemd tot manager Commercial Projects bij Bralima Boma in de Democratische Republiek Congo. Chad Met ingang van 15 oktober 2001 is de heer M. Chesneau, thans Financial director te Pointe Noir, Congo, benoemd tot Financial manager bij Brasseries de Logone S.A. te Moundou in Chad. Verenigde Staten van Amerika De heer D.P. O'Sullivan, momenteel werkzaam als assistant brandmanager Murphy's te Amster dam, is per 15 oktober 2001 benoemd tot Mur phy's marketingmanager voor Fischer Beverages International te White Plains in de Verenigde Staten van Amerika. Mevrouw de Wit, thans P&O-adviseur bij Vru- mona, te Bunnik, is per 15 november 2001 benoemd tot Human Resources manager bij Heineken USA Inc. te White Plains in de Verenigde Staten van Amerika. Op 18 september 2001 is de heer L. van den Bogaert (74 jaar) overleden. De heer Van den Bogaert is 21 november 1955 in dienst getre den te Den Bosch. Hij is 1 november 1991 met pensioen gegaan. Op 20 september 2001 is de heer H.R. Brouwer (78 jaar) overleden. De heer Brouwer is 1 mei 1954 in dienst getreden te Amsterdam. Hij is 1 januari 1988 met pensioen gegaan. Op 24 september 2001 is de heer G. Zwank- huizen (73 jaar) overleden. De heerZwank- huizen is 11 januari 1967 in dienst getreden te Rotterdam. Hij is 1 maart 1993 met pensioen gegaan. Na een dienstverband van drie jaar of meer Den Bosch Dhr. M.J. Koropit (Facilitaire Dienst) Dhr. R.J.M. van der Donck (Verpakken TSV) Horeca Dhr. J. van Duinen (Verkoop H.B. Friesland) Zoeterwoude Mw. C.F.M. Stiel (Brand Management Brand Specialties) Dhr. C. op 't Hof (Information Services Account Zuid Ned.) Mw. M. Maat (Modernisering Sociaal Beleid) Mw. J.F. Borreman (Team Debiteuren) Mw. Y. Nulkes-Zierikzee (HTS,Research Development) Mw. M.J. Stehmann (HTS, Merchandise Materials Unit) Amsterdam Mw. K. Bogaard-van Beest (C. Marketing Int. Brand Team Amstel) Bij deze willen mijn vrouw en ik al die collega's, oud collega's, familievrienden en kennissen bedanken voor hun aanwezigheid op mijn receptie en de leuke dag, die is georganiseerd om mijn 37,5-jarig jubileum tot één groot feest te maken. Uiteraard ook voor de mooie cadeaus welke ik heb mogen ontvangen. Omdat mijn jubileum op de laatste dag van de Nijmeegse Vierdaagse viel en ons hele gezin meeliep, werd de receptie pas 22 augustus in Hoofddorp gehouden. Velen heb ik daar de hand kunnen schudden. Helaas kon niet iedereen aanwezig zijn. Gezien de reacties die ik schriftelijk heb mogen ontvangen vonden velen dat spijtig. Ik hoop deze mensen dan ook later alsnog de hand te kunnen schudden. Nogmaals bedankt. Bart en Mary de Block

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 16