Open Dagen in De stemming zat er goed in De klanten werden ontvangen door serviceteams .Vr "T'V'I-/:'. Het tweejaarlijkse terugkerende fenomeen 'Open Dagen van de Heine- ken Brouwerij Vestigingen is dit jaar door Heineken Brouwerijen Utrecht op een geheel andere wijze ingevuld. De Open Dagen werden van 1 tot en met 4 oktober gehouden. In plaats van de gebruikelijke feestavond is dit jaar gekozen om de nadruk te leggen op de service teams. Dit betekent dat de Open Dagen waren uitgesmeerd over vier dagen. De nadruk op deze dagen lag dit jaar op meerdere zaken. Zo heeft de klant ge durende deze dagen kunnen ken nismaken met onze Heineken Brouwerijen site (HBs) en hebben zij meer informatie gekregen over BREW (financieel administratie systeem voor horecaonderne mers). Bovendien konden de bezoekers gebruikmaken van aan biedingen die door verschillende leveranciers werden aangeboden. De avonden werden gemiddeld bezocht door 250 personen. De serviceteams stonden klaar om de klanten een rondleiding te geven en te voorzien van een drankje en een hapje. Daarnaast was er uiteraard gedacht aan de nodige entertainment. Speciaal uit Leuven overgekomen heeft Professor Van de Polle een praatje gehouden over het onderwerp: wanneer een pint een biertje gaat heten. Het mag duidelijk zijn dat dit tot de nodige hilariteit heeft geleid! Wencly Schuit, Heineken Brouwerijen Utrecht Wetenswaardigheden Macedonië is een van de opvolgstaten die ont stonden na het uiteenvallen van het commu nistische Joegoslavië. Het land werd in 1993 erkend onder de (voorlopige) naam voormalige Joegoslavische Republiek Macedonië. Het heeft 1.980.000 inwoners (67% Macedoniërs, 23% Albanezen, 4% Turken en nog wat min derheden) en is sinds 1991 onafhankelijk. De hoofdstad is Skopje. De munteenheid is de denar. Personeel De brouwerij in Skopje heeft een zeer geva rieerd personeelsbestand. Brouwerijmanager daar is mevrouw Snezana Slavkova en naast haar hebben nog twee andere vrouwen zitting in het Management Team, dat uit zes personen bestaat. Johan Tolsma: "Daarnaast spreekt bijna al het personeel Engels. De opleiding daarvoor is goedkoop en simpel: de medewer kers krijgen zakgeld mee en een studieop dracht om drie maanden in een appartement in Londen te verblijven. Zo is iedereen de Engelse taal snel machtig. Kortom, ze komen op mij zeer leergierig en vooruitstrevend over. Alle moderne hulpmiddelen op elektronisch gebied zijn in de brouwerij aanwezig. Presen taties die tijdens onze bezoeken worden gehouden staan op cd-rom's die na afloop van de presentatie meteen beschikbaar zijn en ons worden overhandigd.

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 15