I A M CONSUMENTEN SERVICE Afscheid A. Sinkeldam, receptie 17 oktober 2001 De ongekroonde kunst koning van Heineken neemt afscheid. Op 17 oktober zwaait Ad Sinkeldam, kunstmin naar, fotograaf én Heine- ken-man in hart en nie ren, definitief af. In maart 1965 was het Ad die - groen van de academie - bij Heineken bin nenstapte. Aangenomen als decorateur, reclameteke- naar en wat dies meer zij, nam zijn Heineken-car- riére al snel een grote vlucht. Zijn taak was immers de Heineken-galerij te vullen, een 35 meter lange etalage rondom de brouwerij aan de Ferdinand Bolstraat/ Quellijnstraat. In eerste instantie vulde Ad de vitri nes met reclamemateriaal, maar al gauw verving hij dat met kunst. Een in die tijd even unieke als voor uitstrevende manier van reclame maken. Daarnaast was hij redacteur van Vers van 't Vat, waarvoor hij in die tijd tal van grootheden interviewde. In de jaren negentig sloot de hoofdstedelijke brouwe rij, en dus ook na 27 jaar de galerij. Ad hield zich meer bezig met het maken van decors en stands voor Heineken. Zijn laatste functie was fotograaf Com mercie bier. Door de gevolgen van een verkeersongeluk werd Ad een aantal jaar geleden afgekeurd, maar zoals hij zelf aangeeft, wil hij niet zonder tamtam afscheid nemen. Wie dit niet wil missen, begeve zich op 17 oktober naar de Molenzolder in Amsterdam voor de afscheidsreceptie die om 16.30 uur begint. Bovendien viert Ad op die dag ook zijn zestigste verjaardag. 25-jarig jubileum W.L.M Verstegen, receptie 18 oktober Willie Verstegen is 13 okto ber 1976 in dienst getre den bij drankenhandel Van Dorst te Schaijk als expeditiemedewerker. Al vanaf 5 juli 1974 was Willie als bijrijder werk zaam bij de dranken handel Van Dorst. Dat de werkzaamheden op de vrachtwagen hem bevallen mag duidelijk zijn, want als bijrijder begonnen bij de drankenhandel ging hij spoedig daarna zelf achter het stuur zitten. Toen de drankenhandel uit Schaijk ver huisde naar Den Bosch om samen te gaan met andere drankenhandels, verhuisde Willie qua werkzaamhe den mee. Nu nog altijd doet hij zijn werk als chauffeur met plezier en zijn credo is al 25 jaar 'Goed contact met de klanten en zorgen dat zij tevreden zijn!' Er is gelegenheid met Willie het glas te heffen op donderdag 18 oktober vanaf 16.30 uur in de ont vangstruimte van Heineken Brouwerijen Midden- Brabant te Den Bosch. 25-jarig jubileum J.A.J. Siegers, receptie 12 oktober Jan Siegers begon 16 augustus 1976 bij Heineken Den Bosch als medewerker op de afdeling Bottelarij. Na dik een jaar stapte hij over op de afdeling Lagerkelder, ivaar hij tot 1986 alle mogelijke functies heeft ver vuld. Jan werkt sinds 1986 op de afdeling Brouwen. Nog steeds met veel plezier, naar zijn zeggen. Sinds kort is Jan brouwoperator B, waarbij hij alle werk zaamheden op de afdeling Brouwen aanpakt. sm ik f* Daarnaast is Jan ook sinds deze zomer actief in de Medezeggenschap. Hij wil zich daar de komende tijd meer in gaan verdiepen om zo het werk vanuit een ander oogpunt te bena deren. Om dit 25-jarig jubileum niet ongemerkt voorbij te laten gaan, vindt 12 oktober om 15.30 uur de receptie plaats in de Cambrinuskelder te 's-Hertogenbosch. Jan hoopt daar al zijn (oud-)collega's te mogen verwelkomen. Afscheid Th. van Ketel van Walsum, receptie 31 oktober Thea van Ketel trad 18 augustus 1975 in dienst in Rotterdam Crooswijk. Na het ver vullen van diverse func ties op de plaatselijke administratie heef zij de laatste tien jaar als beheerster van het groot boeksysteem gewerkt. Om op een passende wijze afscheid (TOP/VUT) te nemen van Heineken en haar vele (oud-)collega's, wordt 31 oktober vanaf 16.30 uur een receptie gehouden in het ontvangstgebouw De Hooiberg te Zoeterwoude. Thea hoopt vele colle ga's, familie, vrienden en bekenden op 31 oktober de hand te mogen schudden. Dagelijks ontvangen Rose, Bart, Anja en Nel van Bureau Consumentenservice in Zoeter woude stapels brieven met vragen, ideeën, opmerkingen en verzoeken van onze consumen ten. Voor de rubriek 'Geachte Consumentenser vice' zoeken zij in samenwerking met de redac tie van Vers van 't Vat de leukste inzending(en) voor publicatie uit. In het julinummer van Vers van 't Vat heeft u kunnen lezen dat Heineken voor de consument een leuke zomerse actie in petto had. Door zes Green Cards te sparen, kon een gratis Heine ken Cooltas worden afgehaald bij Blokker. De tropische temperaturen van de afgelopen zomermaanden zorgden voor een ware storm loop op de Heineken Cooltassen. Hierdoor raakte Heineken vroegtijdig door de voorraad heen. Om toch een cooltas te bemachtigen stuurden veel consumenten de Green Cards tevergeefs op naar Bureau Consumenten service, die helaas de Green Cards weer terug moesten sturen naar de consument met een verwijzing toch naar een Blokker-filiaal te gaan. Tussen alle reacties op het verloop van deze actie zat de volgende opvallende inzending: Reactie: Ik ben verliefd Ze heeft een prachtig figuur, groene ogen en ook nog een hoop inhoud. Om haar te bereiken moest ik slechts een paar bonnen verzamelen en dan zou zij voor altijd de mijne kunnen zijn. Ik heb mijn best gedaan om alles te regelen. Bel ik vandaag met haar vestigingsplaats, blijkt dat ze niet meer daar is en niemand weet wanneer ze weer terugkomt en of ze überhaupt terugkomt. Mijn hart is gebroken. Jammer dat jullie een actie hebben die tot eind september loopt en het gepromote product nu al niet meer ver krijgbaar is (koeitas/Blokker). Een hopeloos verliefde twintiger kijkt uit naar jullie reactie. En natuurlijk ontving deze hopeloos verliefde twintiger een reactie: Wij hebben uw bericht ontvangen waarin u aan geeft dat u verliefd bent, maar dat deze liefde niet wordt beantwoord. Uiteraard is het niet onze bedoeling geweest dat u deze liefde niet heeft kunnen bemachtigen. Wij doen er momenteel alles aan om de diverse Blokker winkels weer te voorzien van nieuwe Heineken- liefdes. Dit betekent dat u haar binnenkort als nog bij een Blokker-filiaal kunt afhalen om zodoende optimaal van haar te kunnen genieten. Bureau Consumentenservice: "Leuk om te lezen dat klachten ook op een originele en sportieve manier kunnen worden opgepakt!"

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 22