gart de Block vierde 22 augustus zijn 37,5-jarig jubileum. Op de eigenlijke dag, 20 juli, werd Bart al verrast door zijn collega's. Met champagne werd hij gelauwerd bij de finish van zijn dertiende Nijmeegse Vierdaagse. Bart begon 20 januari 1964 als bankwerker/onderhoudsmonteur bij de Amstel Brouwerij/ijsfabriek in Amsterdam en is op dit moment werkzaam als monteur bij Heineken Brouwerijen Taptechniek te Hoofddorp. Tijdens de drukbezochte receptie in Het Conclaaf te Hoofddorp genoot Bart zichtbaar, samen met zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen, van alle aandacht. Nadat Bart (2) van Leeuwen hem had toegesproken en Bart officieel als Bart 1 had benoemd door middel van het omhangen van een oorkonde, moest Bart nog wel even zijn tapkunsten bewijzen. De speciaal voor deze gelegenheid geplaatste installatie gaf echter alleen limonade en slagroom. Desondanks ontving Bart toch zijn levensgrote Heineken-parasol die voor deze gelegenheid was volgehangen met oude tapmaterialen. Nadat Bart de aanwezige familie, vrienden en (oud-)collega's had bedankt, werd de receptie voortgezet met een goed glas bier van meestertappers. /osé Peiger, management assistente bij Heineken Brouwerijen Haag landen, heeft in augustus 2001 een beloning van 6500,- ont vangen van de Ideeënbuscommissie. Twee maal per jaar moeten er belkaarten worden verzonden naar relaties. Normaal gesproken worden er daartoe adresstickers uitgedraaid en deze worden vervolgens handmatig op de enveloppe geplakt. De belkaarten worden er dan bijge zocht, een zeer tijdrovende klus, waar tweemaal per jaar veel mensen mee bezig zijn. José heeft hier iets op verzonnen. Haar ingezonden idee omvat nieuwe 'Belkaart vensterenveloppen', die inmiddels door vele units wor den gebruikt. Als dank voor deze tijdbesparende oplossing, werd de be loning uitgereikt door verkoopleider Frans van der Wallen. Regionaal con troller Nico de Jong overhandigde José de bloemen terwijl Aad Rust, logistiek manager, José ondersteunde. Zo ziet u maar, een goed idee is altijd welkom. ert Rljsdijk heeft woensdag 4 juli afscheid genomen van Heine ken. Na een periode van veertien jaar werkzaam te zijn geweest op de werkvoorbereiding van Heineken Brouwerijen Tap Techniek is er dan eindelijk een periode van rust aangebroken. Het begon alle maal met een gezellige voorontvangst met de familie van Bert, waarna hij door veel collega's en relaties in de ontvangstruimte van Heineken Brouwerijen Schielanden werd ontvangen. Tijdens de receptie werden door Cees Maliepaard enkele leuke anekdotes van de afgelopen jaren opgehaald. Bert Rijsdijk bedankt hierna in een kort en emotioneel dank woord alle aanwezigen voor de prettige samenwerking en zijn of haar komst.

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 21