GEFLITST In memoriam Bedankt! i Hans Wesseling (Zoeterwoude) nam deze foto op een camping in Siofok in Hongarije. Een paar gasten vonden de tafel te wit en elke keer als ze een Amstel biertje op hadden, belandde er een sticker op de tafel. Leo de Vogel (Bedrijfirestaurant Zoeterwoude) nam deze foto in de stad Pilsen in Tsjechië. Uiteraard ontvangt de redactie ook wel eens foto's, die niet tijdens een vakantie zijn gemaakt, maar gewoon op kantoor. Toon werkte op de afdeling Heineken Brouwe rijen Tap Techniek, gewest Zuid West als medewerker Horeca Tap Service. Zijn woon plaats Gorinchem was tevens zijn rayon. Hij werd door 'zijn' horecaondernemers op handen gedragen doorzijn persoonlijkheid, gedreven heid en door kwaliteit te leveren in zijn werk. Wij verliezen met Toon een gewaardeerd collega en wensen zijn vrouw Jeanne, zoon Stefan en schoondochter Sandra heel veel sterke toe. Heineken Brouwerijen Tap Techniek Zuid West Onderstaande personen bedanken Heineken voor de bloemen en de cadeaus die zij heb ben gekregen: Jan en Betty van Mil uit Kerkdriel (25-jarig huwelijk) Wil en Henk Stiphout uit Alphen a/d Rijn (40-jarig huwelijk) Janny en Ab Wanrooy uit Katwijk (40-jarig huwelijk) De heer en mevrouw Kruidenier uit Den Haag (40-jarig huwelijk) De heer en mevrouw Marck uit Bodegraven (40-jarig huwelijk) Familie A.L. v.d. Eist uit Rotterdam (50-jarig huwelijk) Familie Schiffel uit Amsterdam (55-jarig huwelijk) Langs deze weg wil ik iedereen die op 4 juli aanwezig was op mijn afscheidsreceptie, hartelijk dankzeggen. Vele collega's en rela ties hebben de moeite genomen even langs te komen. Ook het grote aantal cadeaus, bloemstukken et cetera hebben mij veel goeds gedaan. Bert Rijsdijk De gegevens voor de rubriek Persoonlijk worden aangeleverd door de desbetreffende P&O-diensten. Heeft u een geboorte of huwelijk aan te melden Meld het de P&O-dienst en de gegevens komen vanzelf in Vers van 't Vat. N.G. van Gerwen (Magazijn) 100, R.J.M. van der Heijden (Verpakken) 100, O.C.Th. Eekels (Verpakken) E.C.J. Rombout/D.W. Pedersen 100, J.P. van de Ven (Technische Dienst) J.P. van Nassau (DCS) 250,- ƒ3.100,- 500,- (aanvullende beloning) Maandagavond 3 sep tember 2001 is Toon Hagebeuk op een leeftijd van 55 jaar overleden. Toon werd in november 2000 ziek en begin 2001 werd duidelijk dat Toon ernstig ziek was. Chemo- kuren en andere behan delingen hebben helaas niet geholpen en uit eindelijk heeft Toon de oneerlijke strijd verloren. Tot het laatst toe bleef Toon optimis tisch en dat sierde hem ook. Op zijn eigen uit drukkelijke verzoek hebben we op 25 juni nog zijn 25-jarig dienstjubileum gevierd. Je zou zeggen dat Heineken-medewerkers op vakantie gaan om hun dagelijkse werkzaamheden te vergeten. Integendeel. Uit de vele vrijetijdskiekjes die de redactie elke maand ontvangt, blijkt wel dat de Heineken-mede werkers, waar ze ter wereld hun vakantie ook doorbren gen, een klein deeltje van het Heineken-hart meenemen. Den Bosch Aanmoedigen Belonen Peter van Besouw, vestigingsmanager van Stadsbrouwerij De Rid der te Maastricht, werd op 17 augustus 50 jaar. Medewerkers van Stadsbrouwerij De Ridder hebben in alle vroegte zijn kantoor versierd en een bijzondere 'Abrahampop'gemaakt.

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 19