PERSOONLIJK Geboorten Huwelijken Buitenland Uit dienst Overleden Horeca Ivo, zoon van mw. G. Scheve (Comm. Ass. H.B. Drenthe) Ke/sey Johanna Hermina, dochter van dhr. S.C. Masteling (Magazijn H.B. Noord-Holland) Noortje, dochter van dhr. J.H. Abendanon (H.B. Brabant-West) Bas, zoon van dhr. R.J.W. Willemsen (Verkoop H.B. Schielanden) Niels Marco, zoon van mw. E.E.A.M. Borsboom (Administratie H.B. Haaglanden) Isabelle Juliëtte Louisa, dochter van dhr. R. Candeias (Verkoop H.B. Schielanden) Zoeterwoude Wessel, zoon van dhr. D. Bliek (Trade Marketing Management) Annick, dochter van mw. E.W. Schurink (HTS, R&D) Timo, zoon van dhr. E.F. Vervaet (Verpakken) Jessica, dochter van dhr. E.A.L.M. de Bruijn (DCS) Evelien, dochter van dhr. M.F.M. Brantjes (PP&C Production Strategy) Amsterdam Olga, dochter van dhr. M.A.G. Eeckhout (ICT ISHA) Julia, dochter van mw. M.P.M. Oomen (Corporate Communication) Bram, zoon van mw. M.H. Susijn (C. Marketing Market Intelligence Service) Jesse, zoon van mw. E. Bogers-Tania (CHR P O Corporate Office) Bas, zoon van mw. L. Kiebert-Trapman (C. Marketing Int. Brand Team Amstel) Bunnik Myrthe, dochter van dhr. F.M. Burggraaf (team technicus) Jurre, zoon van dhr. E.G.J. Stiekema (medewerker Operationele Logistiek) Marco, zoon van mw. J. Castel (Sales manager Retail) Horeca Dhr. B. Rehe (Verkoop H.B. Utrecht) met mw. B.S.S. Lap Zoeterwoude Dhr. S.E. van der Zwart (National Account) met mw. M. Geleijns Den Bosch Dhr. J.W. Kreemers (Verpakken) met mw. L.M.M. Pardoel Amsterdam Dhr. G. Culley (ICT Communication Services) met mw. M.M. Dorney Mw. A.J. van Viiet (Corporate Fiscal Affairs) met dhr. R. van der Linden Nigeria De heer P. Deiouvain, sinds 1 juli 2001 in dienst bij Heineken Nederlands Beheer B.V., is per 1 september 2001 benoemd tot Brewery manager Nigerian Breweries Plc. te Lagos in Nigeria. De heer F.A. Rozemeijer, momenteel werk zaam als projectmanager bij Heineken Techni cal Services te Zoeterwoude, is per 1 oktober 2001 benoemd tot Installation manager bij Nigerian Breweries Plc. te Lagos in Nigeria. Congo De heer R. den Broeder, voorheen manage- menttrainee bij Heineken Technical Services te Zoeterwoude, is per 1 september 2001 benoemd tot Development manager bij Bras series du Congo S.A. te Pointe Noire in Congo. Angola De heer P.W. Hoogendoorn, momenteel Regionaal unitmanager te Hoofddorp, wordt per 15 oktober 2001 benoemd tot Marke ting/Commercial director bij Nova Empresa de Angola S.A.R.L. te Luanda in Angola. Zoeterwoude Dhr. P.M. van Bragt (H.B. Evenementen Serv.) Dhr. E.P. Harderwijk (Arbo-dienst) Dhr. A.F. van Golverdingen (Manage Support Business) Mw. J.A. Verwoerd-Hoekstra (Team Crediteuren/Voorraden) Dhr. D.A. Wijvekate (DCS) Bunnik Mw. J.M.H. Overbeek-Portengen (medewerker Facilitaire Diensten) Dhr. E.F. Martina (medewerker Rayon A) Dhr. R.C.J. Mulder (manager HR General Services) Katwijk Dhr. C.J. Braber (Proseco, Operations - Section 3) Den Bosch Dhr. F.M.H. van de Griendt (Verpakken) Dhr. D.A. Wijvekate (Operations Algemeen) Amsterdam Dhr. F.D. Thompson (C.Marketing Heineken Brand Team) Verenigd Koninkrijk De heer M.A. Fogarty, voorheen werkzaam bij Corporate Marketing te Amsterdam, is per 1 augustus 2001 benoemd tot Trade Marke ting manager Heineken Ltd te Londen in het Verenigd Koninkrijk. De heer J.J.W. de Vries, momenteel werkzaam bij Recruitment Loopbaanontwikkeling te Zoeterwoude, zal per 1 oktober 2001 worden benoemd tot Regionaal controller Heineken Ltd te Londen in het Verenigd Koninkrijk. Ierland De heerS.L.M. Siemer, voorheen werkzaam als Marketing manager van de Antilliaanse Brouwerij N.V. in Willemstad op de Neder landse Antillen, is met ingang van 1 septem ber 2001 benoemd tot Financial manager bij Heineken Ireland in Cork. Na een dienstverband van drie jaar of meer. Horeca Dhr. A.H.M. Brammer (Verkoop H.B. Noord-Holland) Dhr. S.M. van Remortei (Horeca Brand Verkoop) Dhr. G.H.M. Wolters (Verkoop H.B. Brabant-West) Dhr. H.J. de Bruine (Administratie H.B. Zeeland) Taiwan De heer J.J. Bogaard is met ingang van 6 augustus 2001 gedetacheerd als SAP consul tant Internal Projects bij Heineken Brouwerijen B.V., Taiwan Branch in Taipah City te Taiwan voor een periode van ongeveer acht maanden. Op 21 augustus 2001 is de heer M. Akoudad (74 jaar) overleden. De heer Akoudad is 24 januari 1972 in dienst getreden te Amsterdam. Hij is 1 augustus 1992 met pensioen gegaan. Op 21 augustus 2001 is de heer B. van Dijk (70 jaar) overleden. De heer Van Dijk is 1 september 1970 in dienst getreden te Rotterdam. Hij is 1 oktober 1995 met pensioen gegaan. Op 22 augustus 2001 is de heer N.G. Dekker (85 jaar) overleden. De heer Dekker is 3 mei 1965 in dienst getreden bij Amstel. Hij is 1 oktober 1980 met pensioen gegaan. Op 27 augustus 2001 is de heer E. de Guliker (79 jaar) overleden. De heer De Guliker is 25 juni 1945 in dienst getreden te Rottedam. Hij is 1 april 1984 met pensioen gegaan. Extra mededeling In verband met de jaarlijkse teamdag is het PUM van H/Bosch op vrijdag 26 oktober gesloten.

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 18