a een dienstverband van 29 jaar nam donderdag 28 juni Frank Schermers afscheid in De Hooiberg te Zoeterwoude. Het was een gezellige drukbezochte bijeen komst, waarbij veel (oud-)collega's aanwezig waren. Frank werd toe gesproken door de heren Vuur steen en Van den Berg. Beiden memoreerden op hun eigen wijze wat Frank heeft betekend voor Hei- neken. Zo werd het Production duo Schermers en De Man door de heer Vuursteen betiteld als 'the terrible twins'. Door de heer Van den Berg werd namens het HTS-personeel een schilderij aangeboden, waarin Frank onder andere werd gesymboliseerd als Bacchus, de God van spijzen en dranken. In 'Frank's Corner' was een overzicht ingericht van enkele zaken die zijn periode bij HTS belichtten. In zijn dank woord nam Frank op uitgebreide wijze afscheid van een grandioze Heineken-tijd. Met name stond hij nog even stil bij de innige band die bestaat tussen Nigerian Breweries en HTS, daterend uit de tijd van het gerstenmoutloze tijd perk in Nigeria. Tijdens de borrel nam Mark, de oudste zoon van Frank, onverwachts het woord en vertelde op humoristische wijze dat niet alleen zijn vader, maar zeker ook het thuisfront deze middag afscheid nam van Heineken. De receptie duurde nog lang voort. TT TT et zesde Heineken International Soccer 1 A Championship werd op 16 juni gehouden en wel in Chur, Zwitserland. Het eerste toernooi werd ook in Zwitserland (Winter- thur) georganiseerd. Omdat ook Frankrijk, Nederland, Ierland en Italië als gastland hadden opge treden, waren we nu weer te gast bij onze Zwitserse vrienden. Er was weer voldoende tijd en gelegenheid om bekende en nieuwe collega's te ontmoeten. Voetbal lend leverde het Amstel Dream Team een prima prestatie. In de poule werd met 2-1 van Brasseries Schiltigheim France gewon nen, met 0-3 van Polen verloren en met 2-1 van Calanda Brau (Zwitserland) gewonnen. In de halve finale verloren we met 4-1 van Brasseries Heineken France en de strijd om de derde en vierde plaats wonnen we met 4-2 van onze Ierse vrienden. De uiteinde lijke winnaar werd Brasseries Heineken France, die Polen na een strafschoppenserie wist te verslaan. Na afloop hadden we nog een leuk samenzijn met de heer Hosang, general manager Heineken Zwitserland. We kunnen terugkijken op een prachtig Heine- ken-evenement en kijken uit naar onze volgende uitdaging: goud voor het Amstel Dream Team in Polen!

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 8