L'm, -—- GEFLITST legden wij delink met het feu dat het "^,«««00—ca«e J "m 2ooi Je zou zeggen dat Heineken- medewerkers op vakantie gaan om hun dagelijkse werkzaamheden te vergeten. Integendeel. Uit de vele vrijetijds- kiekjes die de redactie elke maand ontvangt, blijkt wel dat de Heineken- medewerkers, waar ze ter wereld hun vakantie ook doorbrengen, een klein deeltje van het Heïneken-hart meenemen. De heer Janssen, medewerker Heineken Brouwerijen Helmond, maakte in juli een rondren door Thailand In de bus ontmoette hij Natalie Veenstra. dochter van Heineken-café- eigenaar Kees Veenstra uit Boxtel. Op verzoek van Natalie werd deze foto gemaakt langs de wegm Bangkok. Een bijzondere Heineken- uiting! 37,5-jarig jubileum en afscheid L. Pesman, receptie 5 september Zoals u al in het julinummer van Vers van 't Vat heeft kunnen lezen viert Ludo Pesman 5 september zijn 37,5-jarig jubileum. Voor de goede orde vermelden we hierbij dat het tevens zijn afscheidsreceptie Afscheid M.H. de Jong, receptie 11 september Binnenkort neemt Mart de jong, na een heel lange tijd voor Heineken te hebben gewerkt, afscheid om te genieten van zijn vrije uurtjes in de VUT. Vanaf 1966, met een korte uitstap van vier jaar, is Mart binnen Heineken in diverse functies werkzaam geweest in Nederland en buitenland. Vanaf augustus 1999 is hij werkzaam geweest als manager Tech nische Dienst bij Vrumona in Bunnik. Er is gelegenheid om het glas met hem te heffen op dinsdag 11 september vanaf 16.30 uur in Ontvangstgebouw De Hooiberg in Zoeterwoude. U bent allen van harte welkom! 37,5-jarig jubileum en afscheid H.J.M. Duijnstee, receptie 17 september Hans Duijnstee beëindigt na een dienstverband van bijna 38 jaar zijn werkzaamheden voor onze onderneming. Hans trad 1 november 1963 in dienst van Heineken als secretaris Projec- tenburo HTB in Rotterdam. Binnen een jaar kreeg hij de gelegenheid om een commer ciële opleiding Thuisverbruik te volgen, hetgeen een start betekende voor een lange commerciële loopbaan. Hans vervulde diverse, leidinggevende, commerciële functies bin nen Nederland in Thuisverbruik en Horeca en heeft let terlijk als een moderne nomade 'gezworven van Den Haag naar Utrecht, Rotterdam, Zwolle, Amsterdam, Zoeter woude en 's-Hertogenbosch. In 1988 volgde zijn benoe ming tot managing director van Windward Leeward Brewery in St. Lucia en na zijn terugkeer vervulde hij de functie Business Development manager binnen de Corpo rate cluster Central/Eastern Europe. Hij exploreerde onder meer Slowakije (ZlatyBazant), Slovenië, Kroatië, Roe menië en Polen. In 1997 werd Hans benoemd tot directeur Proseco en met deze functie sluit hij zijn carrière bij Heineken af. Hans gaat per 1 oktober 2001 met vervroegd pensioen en krijgt dan dus meer tijd voor andere activiteiten. Op 17 september 2001 blikken wij samen met Hans terug op zijn loopbaan en kan iedereen hem feliciteren met zijn jubileum en hem alle goeds toewensen voor de toekomst. De receptie wordt gehouden in De Hooiberg te Zoeterwoude vanaf 16.30 uur. Afscheid H. van den Berg, receptie 26 september Henk van den Berg neemt na een dienstverband van ruim 31 jaar op 26 september afscheid van Heineken. Henk is voor onze onderneming in diverse financiële functies bin nen HTS werkzaam geweest. Daarnaast heeft hij vele jaren deelgenomen aan de Medezeggenschapsraad, waarvan de laatste zes jaar als voorzitter van de OR HTS. Ter gele genheid van zijn afscheid is er woensdag 26 september vanaf 16.30 uur een receptie in Ontvangstgebouw De Hooiberg te Zoeterwoude. Graag nodigen wij u uit om samen met Henk zijn loopbaan binnen Heineken af te sluiten. Henk hoopt dan de gelegenheid te krijgen om met vele collega's van vroeger en nu, plezierige herinneringen op te halen. 25-jarig jubileum J. van Ekris, receptie 1 oktober Jaap van Ekris is 1 oktober 1976 gestart bij Vrumona als medewerker op de vullijn. Later is hij werkzaam geweest als siroopmaker in de Siroophal. Nadat hij gedurende vijftien maanden was uitgeleend aan de CTD (nu Heineken Brouwe rijen Tap Techniek) te Rotterdam is hij daar op 1 januari 1986 in vaste dienst gekomen. In zijn huidige functie als monteur Horeca Technische Dienst zorgt Jaap voor het onderhoud van de biertapinstallaties en de plaatsing van fustbiersystemen. Collega's en bekenden uit zijn werkge bied (Randstad) zijn 1 oktober van harte op deze recep tie uitgenodigd vanaf 16.30 uur in Ontvangstruimte H.B. Schielanden te Rotterdam. t Afscheid W. Esmeijer, receptie 25 oktober Wil Esmeijer trad 23 april 1959 in de functie van inpakker op de afdeling Produc- tie in dienst bij Vrumona. In 1962 is Wil overgestapt naar de L. kantine. In maart 1986 werd Wil aangesteld als tapper/kel- ner. Met name het afgelopen I jaar is de functie van Wil nogal aan wat veranderingen onderhevig geweest en is deze ondergebracht bij het Bedrijfsrestaurant van Vrumona. Mede door zijn lange dienstverband, Wil heeft namelijk alle dienstjubilea meegemaakt, kent hij werkelijk iedereen binnen Vrumona. Velen heeft hij zien komen, maar in sommige gevallen ook weer zien gaan. Wil hoopt dan ook dat er veel (oud-)medewerkers aanwezig zijn op zijn receptie om samen met hen zijn afscheid te vieren. U bent van harte welkom op donderdag 25 oktober vanaf 16.30 uur in de Ontvangstruimte van Vrumona.

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 22