CONSUMENTEN SERVICE Foto: FBF Fotografie Als je meer wilt weten over multi-sourcing in het algemeen of over de afdeling in het bijzonder, bel dan gerust met één van ons. en, controller CSL, Cees von Elk, Deportment monoger ad interim, Maarten Schreppers, Export Sourcing Development monoger Maarten Schreppers, Export Sourcing Development manager Dagelijks ontvangen Rose, Bart, Anja en Nel van Bureau Consumentenservice in Zoeterwoude stapels brieven met vragen, ideeën, opmerkingen en verzoeken van onze consumenten. Voor de rubriek 'Geachte Consumentenservice' zoeken zij in samen werking met de redactie van Vers van 't Vat de leukste inzending(en) voor publicatie uit. Onderstaande brief werd gestuurd door 'Mark en de rest', omdat zij een discussie hebben waar ze zelf niet uitkomen. Zij vroegen hierbij Heineken om hulp. Allereerst willen wij u complimenteren met het heerlijke bier dat u brouwt. Laatst zaten wij op een verjaardag, onder het genot van een alco holische versnapering (Heineken Pilsener), toen er een discussie op gang kwam. Chris had een discussie met Paul over het alcoholpercentage. Chris beweerde dat als je een flesje bier mengt met water er nog steeds vijf procent alcohol in zit. Dus ik dacht, ik schrijf een brief. U begrijpt dat wij het antwoord op deze discussie willen weten in verband met de weddenschap die wij nu hebben. Alvast bedankt voor uw mede werking. Bureau Consumentenservice antwoordde als volgt: "We hebben jullie leuke brief met belangstel ling gelezen. Uiteraard stellen wij reacties en vragen van consumenten erg op prijs. Op de vraag of het alcoholpercentage hetzelfde blijft als je een flesje bier met water vermengt, kun nen we je het volgende antwoord geven: Het percentage alcohol is evenredig aan de hoeveelheid water. Als je dus 10 ml bier hebt en daar 10 ml water aan toevoegt, dan geeft dit de helft van het alcoholpercentage in het glas. Wij weten nu niet wie de weddenschap heeft gewonnen, maar bijgaand treffen jullie zowel voor de winnaar als voor de verliezer een kleine attentie aan als dank voor de spontane reactie."

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 21