Bedankt! re 19 Op 19 juni 2001 is de heer F. Berral Garcia (70 jaar) overleden. De heer Berrai Garcia is 9 augustus 1971 in dienst getreden te Den Bosch. Hij is 1 oktober 1995 met pensioen gegaan. Op 3 juli 2001 is de heer C. Hobo (65 jaar) overleden. De heer C. Hobo is 1 augustus 1975 in dienst getreden te Bunnik. Hij is 1 maart 2001 met pensioen gegaan. Op 12 juli 2001 is de heer RH. van der Vliet (78 jaar) overleden. De heer Van der Vliet is 3 januari 1949 in dienst getreden bij de Amstel Brouwerij te Amsterdam. Hij is 1 november 1988 met pensioen gegaan. Op 13 juli 2001 is de heer F.X. Scheffer (78 jaar) overleden. De heer Scheffer is 18 juli 1946 in dienst getreden te Rotterdam. Hij is 1 juli 1988 met pensioen gegaan. Op 19 juli 2001 is de heerS. van der Schouw (83 jaar) overleden. De heer Van der Schouw is 9 december 1957 in dienst getreden te Rotter dam. Hij is 1 juli 1983 met pensioen gegaan. Op 21 juli 2001 is de heer H.N. Stuurman (78 jaar) overleden. De heer Stuurman is op 9 januari 1967 in dienst getreden bij de Amstel Brouwerij te Amsterdam. Hij is op 1 december 1987 met pensioen gegaan. Op 5 augustus 2001 is de heer H.P. van Zetten (88 jaar) overleden. De heerVan Zetten is 24 juni 1963 in dienst getreden te Rotterdam. Hij is 1 november 1977 met pensioen gegaan. Als je hier zolang bent gebleven Was er altijd wel iets te beleven Ik heb veel collega's zien gaan en komen Om van een mooie carrière te dromen 7 juni 2001 zal in de herinnering blijven als een speciale dag, voor mij en velen met mij. De wens om vele bekende gezichten te mogen verwelkomen, is voor ons volledig uitgekomen! Vooral de 'verrassing' uit Rotterdam was groot. De receptie was, samen met mijn gezin, een fijne terugblik op 25 jaar Heineken. Tevens hier bij dank voor de vele cadeaus, telegrammen, brieven, e-mails en telefoontjes (zelfs vanuit het buitenland!). Wim Molenaar Ik bedank u mede namens mijn vrouw en kinde ren voor deze geweldige receptie. De aanwezig heid van zoveel vrienden, (oud-)collega's en relaties was indrukwekkend. Hartelijk bedankt voor uw inzet. Het gaat u en Heineken goed. Karei Jansen Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik graag iedereen bedanken die op enigerlei wijze heeft bijgedragen aan de fantastische afscheids receptie die op 28 juni jl. voor mij werd georga niseerd. Wij waren allemaal bijzonder onder de indruk van de vele (oud-)collega's die aanwezig waren en waarvan wij op een bijzonder gezellige wijze afscheid hebben kunnen nemen. Frank Schermers Mijn afscheid op 1 augustus had ik nooit ver wacht, want na jaren van hard werken werd ik getroffen doorziekte. Ondanks die problemen heb ik mijn pensioengerechtigde leeftijd bereikt en dat ook mede door de vele steun van Heine ken (mw. S. van Kooten). Het prachtige bloem stuk dat ik heb ontvangen was een mooie afslui ting. Met de hartelijke groeten aan de oud-collega's, de Geneeskundige dienst en de Maatschappelijke Dienst (mw. S. van Kooten), wens ik u ailen een gezonde tijd tegemoet. Mede namens mijn vrouw nogmaals bedankt! De heer B. Bosch Heineken Brouwerijen Brabant West te Etten-Leur feliciteren onderstaande magazijn medewerkers met het behalen van het EVO- certificaat voor veilig werken met heftrucks en orderverzamelaars. Pièrre Abbenhuis Henk Baert Gilbert Broeken Meerten Brouwers Emile Co) iGerard ve Peter Dieltjes Peter de Groot Jan van Kaam Toon van Meel Christ Verschuren Onderstaande personen bedanken Heineken voor de bloemen en de cadeaus die zij hebben gekregen: De heer en mevrouw Timmer uit Oud-Beijerland (40-jarig huwelijk) Heieen en Leo Verheijen (40-jarig huwelijk) Familie S. Oorbeek uit Amsterdam (50-jarig huwelijk) De heer en mevrouw L. de Groot (pensioenge rechtigde leeftijd) De gegevens voor de rubriek Persoonlijk worden aangeleverd door de desbetreffende P&O- diensten. Heeft u een geboorte of huwelijk aan te melden? Meld het de P&O-dienst en de gegevens komen vanzelf in Vers van 't Vat. Relaties en vriendschappen bloeiden op Of werden soms ook weer snel gestopt Persoonlijk vond ik het nooit saai; wel interessant De ouwe hap en de new generation hand in hand Presentaties en vergaderingen gingen altijd door hadden vaak het motto: 'We gaan ervoor' Ervoor gaan, met elkaar, belangrijk, zowel zakelijk als privé en vraag eens wat vaker 'Hoe gaat het ermee?' Zoeterwoude Aanmoediging Beloning Bedankt allemaal voor de fijne Vrumona-tijd M. Vermeulen 200,- ik ga nu genieten van mijn eigen tijd J.M. Kuyt 1.000,- R. van Rooijen 5.000,- Antoinette Verrips-Beiler, T. Rietveld 500,- Ondersteuningsteam Uitmarkt J. Boesaard 5.975,- Deze gegevens zijn aangeleverd door de Ideeënbuscommissie.

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 19