PERSOONLIJK Geboorten Huwelijken Buitenland Detacherin Uit dienst In memoriam Schiphol Sophie, dochter van dhr. B. te Riele (Douane, Customs Excise) Bunnik Dhr. A.J. den Oudsten (vertegenwoordiger Food) met mw. D. de Bruin Mw. M.C. Pouw (manager Siroophal) met dhr. E.J.R.C. Boots Bunnik Joep, zoon van dhr. E.J.A. Polman (Distributieteam B, Ploeg B) Mats, zoon van dhr. E.D. van der Heide (vertegenwoordiger Overige Markten) Thijs, zoon van mw. i.M. de Wit-Verhoeven (National Account manager Impuls) Funda, dochter van dhr. M. Ozselcuk (Rayon C, Ploeg C) Liza, dochter van dhr. E.H. Pijpers (Rayon A, Ploeg B) Vera, dochter van dhr. R.A.W. Versteegh (Rayon A, Ploeg C) Evelien, dochter van mw. M.M.E. Brantjes- Verhaag (Reclame- en Promotieteam) Zoeterwoude Jennifer Jennifer, dochter van dhr. A.R. den Aantrekker (Verpakken) Mats, zoon van dhr. M.J. Doornweerd (EVM) Kay, zoon van dhr. A. Jabroer (Verpakken) Darius, zoon van dhr. F. Mallallah Ghajemi (Verpakken) Ruben, zoon van dhr. R. Turk (Verpakken) Bart, zoon van dhr. W.C.L. Geurts (HTS, Research Development) Sigrid, dochter van dhr. D.G. Minkema (HTS, Corporate Purchasing) Rens, zoon van mw C. Hillebrand-Eling (P&O Adm. Commercie Stafdiensten) Maastricht P/a, dochter van mw. M.H.M. van Atteveld- Pollaers (Ridder Analyse) Wij Ire Demi, dochter van dhr. F.M.W. Slapak (Brand Verpakken) Den Bosch Joey, zoon van dhr. J.L.A. van Berkom (Verpakken) Mandy, dochter van dhr. J.A.M. Brouwers (TSV Verpakken) Horeca Ronald, zoon van dhr. J. van Duinen (Verkoop H.B. Friesland) Sem Harm, zoon van dhr. H.J.M. Jansen (Administratie H.B. Gelderland) Aniek, dochter van dhr. P.W.B. Naus (Administratie H.B. Helmond) Tessa, dochter van mw. A.I.J. Kleijwegt (Verkooptelefonie H.B. Zeeland) Zoeterwoude Dhr. B.A.G.J.M. Waasdorp (Verpakken) met mw. F. de Regt Madagascar De heer B. Serckx, voorheen directeur Planning en Control Brasseries Heineken, Rueil- Malmaison, Frankrijk, is per ljuli benoemd tot projectmanager Madagascar, Antananarivo te Madagascar. Indonesië De heer P.S. Kooistra, voorheen werkzaam als chief engineer bij PP C in Zoeterwoude, is per 3 juni benoemd tot chief engineer bij P.T. Multi Bintang Indonesia in Sampang Agung te Indonesië. De heer G.P. Vogtlander, werkzaam als brewery- manager bij Nigerian Breweries PLC in Ibadan te Nigeria, is per 6 augustus 2001 benoemd tot brewerymanager bij RT. Multi Bintang Indonesia in Sampang Agung te Indonesië. Ierland De heer B.C.A.J. Hut, werkzaam als Technical Training manager/Group Technological controller bij S.R Holdings Ltd. in Boroko te Papua Nieuw Guinea, is per 1 september 2001 benoemd tot brewery operations manager bij Heineken Ireland Ltd. in Cork te Ierland. Papua Nieuw Guinea Per 1 september 2001 is de heer J.P. Boon, werkzaam als teamleider Brouwen bij Heineken Brouwerijen in Den Bosch, benoemd als Techni cal Training manager/Group Technological con troller bij S.R Holdings Ltd. in Papua Nieuw Guinea. Nederlandse Antillen Per 1 augustus 2001 is de heer P.R. Huizing, voorheen werkzaam als Marketing analyst bij Heineken Export Group op Schiphol WTC, benoemd als Business Support manager bij Heineken Trading N.V. te Willemstad in Curagao, Nederlandse Antillen. Taiwan De heer J.J. Bogaard is met ingang van 6 augustus 2001 gedetacheerd als SAP consul tant Internal Projects bij Heineken Brouwerijen B.V., Taiwan Branch in Taipah City, Taiwan voor een periode van ongeveer acht maanden. Na een dienstverband van drie jaar of meer. Bunnik Dhr. J.H. Volders (vertegenwoordiger Food) Mw. T.M. Honkoop-Nguyen (Ondersteunings team Horeca) Mw. J.C.M. Bastiaan-Mol (directiesecretaresse) Mw. H.J. Mijnsbergen-Osborne (assistent Marktbewerkingsteam Food) Den Bosch Dhr. J.L. van lersel (Engineers Procesauto matisering) Zoeterwoude Dhr. E.P. Harderwijk (Arbodienst) Horeca Dhr. G.H.M. Wolters (Verkoop H.B. Brabant-West) Dhr. H.J. de Bruine (Administratie H.B. Zeeland) Op 17 juli ontvingen wij het bericht dat Wim Onderwater is overleden. Halverwege vorig jaar werd Wim ziek, maar pas dit voorjaar werd bekend dat hij borstvlieskanker had, een weinig voorkomende kankersoort. Hoopvol ging Wim behandelingen tegemoet, want zijn strijd was voor hem en iedereen om hem heen nog lang niet gestreden. De schok was groot dat Wim plotseling overleed. Wim kwam op 1 april 1974 in dienst. Hij startte zijn loopbaan bij Heineken in Rotterdam. Op 1 feburari 1979 begon hij in zijn eerste functie bij Vrumona in Bunnik. Zijn laatste functie bij Vrumona was Logistiek vernieuwer. In een indrukwekkende kerkdienst hebben we heel mooi afscheid genomen van Wim. Namens alle medewerkers van Vrumona hebben we in de kerk het volgende gedicht gelezen. Het gedicht geeft weer wat Wim als collega en medewerker heeft betekend voor Vrumona. Je hebt een steen verlegd in een rivier op aarde Het water gaat er anders dan voorheen De stroom van een rivier houd je niet tegen Het water vindt er steeds een weg omheen Misschien eens gevuld door sneeuw en regen Neemt de rivier jouw kiezel met zich mee Om hem glad en rond gesleten Te laten rusten in de luwte van de zee Je hebt een steen verlegd in een rivier op aarde Nu weet ik dat jij nooit zal zijn vergeten Jij leverde het bewijs van jouw bestaan Omdat door verleggen van die ene steen De stroom nooit meer dezelfde weg zal gaan Wij wensen Wims vrouw Astrid, Jan-Willem, Tessa, Nienke en Lionel alle kracht toe. Collega's Vrumona in Bunnik

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 18