Murphy's Law zegt If you miss the Murphy s Nite, you 11 miss the great taste of Ireland In welke Ierse plaats staat de Murphy Brouwerij The Murphy's Irish füte verovert Schiedam I MURPHVS leren staan overal ter wereld bekend als belangstelling van de abonnementhouders van het gezellige en gemoedelijke mensen. Daar- Schiedamse theater! Daarom is donderdag 20 sep- naast houden ze veel van feestvieren. tember toegevoegd. Hiervoor zijn nog kaarten Daarom wordt er op donderdag 20 september beschikbaar. en vrijdag 21 september aanstaande een Uiteraard worden tijdens The Murphy's Irish Nite de daverende 'party' gehouden in het Schie- typisch Ierse Murphy's Irish Stout en Murphy's Irish damse Theater Aan de Schie. The Murphy's Red van Murphy Brewery getapt. Irish Nite is een must voor iedereen die net Toegangskaarten a 39,- (inclusief een consump- als de leren van een goed feest houdt. tie) zijn te verkrijgen via de normale verkoopadres sen van Ticketservice, of 0900 300 1250 en De optredende Ierse artiesten staan garant voor de natuurlijk via internet www.Ticketservice.nl. Ierse gezelligheid en gemoedelijke stemming: Ronny Drew (frontman van The Dubliners) Mike Hanrahan; Grardie Akkerhuis, Dublin City Ramblers; Amadén; DJ Wizards Celtic Atte Maas, Dance Beats; The Irish Club Dancers. De gasten Heineken Brouwerijen Schielanden worden aan de deur verwelkomd door Steve the Bagpipe player. Verder worden andere Ierse aspec- Lezersactie ten in de Nite verwerkt, waardoor dit een spektakel Voor het eigen personeel stelt organisator Heine- wordt dat zeer de moeite van het bezoeken waard is. ken Brouwerijen Schielanden drie maal twee toe gangskaarten voor The Murphy's Irish Nite beschikbaar. Wilt u kans maken op een van deze prijzen? Schrijf dan het goede antwoord op de navolgende vraag op een kaartje en stuur het naar de redactie van Vers van 't Vat (zie colofon). Uit de goede inzendingen trekken wij drie winnaars. Lezersvraag: Vrijdag uitverkocht In navolging van Utrecht en Amsterdam, waar het publiek laaiend enthousiast was, kan nu ook de regio Schiedam kennismaken met dit geslaagde Ierse feest. Dus wie de traditionele Ierse sfeer wil proeven, mag niet ontbreken op donderdag 20 en vrijdag 21 september aanstaande vanaf 20.15 uur in het Theater Aan de Schie. Oorspronkelijk was alleen 21 september gepland. Deze avond is echter reeds uitverkocht, alleen al vanwege de grote

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 10