Zeen van de Werken vierde 1 mei zijn 40-jarig jubileum. Leen trad 1 mei 1961 op 17-jarige leeftijd in dienst bij Brouwerij De Sleutel in Dordrecht. Na een aantai jaren werd deze brouwerij samen gevoegd met Drankenhandel Andeweg-Renesse in Dordrecht. Hier was Leen werkzaam als bijrijder. Vervolgens werd Drankenhandel Andeweg- Renesse overgenomen door Heineken Brouwerijen. Na een ongeval met een vorkheftruck in maart 1998 kon Leen zijn functie als bijrijder niet meer uitoefenen en is hij sindsdien werkzaam als magazijnmedewerker bij Heineken Brouwerijen Holland-Zuid. Op de jubileumdag werd Leen met zijn vrouw en kinderen thuis opgehaald. Na een gezellige vooront vangst, werd Leen opgewacht door collega's en bekenden. Na de speech waarin op humoristische wijze de 40-jarige loopbaan van Leen werd beschreven, ontving hij uit handen van de heer Korthals Altes de 'Pieter Pils' met de daarbijbehorende oorkonde, hetgeen voor Leen een ontroerend moment was. Na afloop van het officiële gedeelte, uitreiking van de bloemen en het cadeau, werd Leen toegezongen door zijn klein dochter. Tijdens de drukke en gezellige receptie werd het bier geschon ken in speciaal voor Leen ontworpen glazen. "J v e heren Bert Ligtenberg (links) en Harrie Kievits J Inamen op 21 mei afscheid van Heineken. Beide A S heren werkten ruim dertig jaar voor de Heineken brouwerij te 's-Hertogenbosch. In de nieuwe Cambrinuskelder werden zij toegesproken door de heer Jochen van Esch (teamleider Verpakken). Bert staat bekend als een rustige, goede, betrouwbare medewerker die zijn werkzaamheden begon in de oude bottelarij en die zijn loopbaan eindigde als kwaliteitsmedewerker binnen de KVC-verpakken. Harrie begon zijn werkzaamheden eveneens in de oude bottelarij maar wist zich door zijn handigheid al snel een plaats te ver werven binnen het Wisseldelen Magazijn van de afdeling Verpakken, waar hij ook zijn loopbaan afsloot. Zoals gebrui kelijk binnen de Bossche brouwerij was het weer een gezel lige receptie met veel mooie verhalen onder het genot van een drankje. Wij wensen Harrie en Bert nogmaals veel geluk in de toekomst. ronny Brandt was op 31 mei 2001 25 jaar bij Heineken en zij heeft dit gevierd in de Molenzolder in de nieuwe Heineken Experience. Tonny, haar familie en vrienden waren allen aanwezig en hebben genoten van de drukbezochte receptie. De heer Rik Bart de Jonge hield een toespraak aan gezien hij aangaf dat hij een speciale relatie met Tonny heeft. Al vele jaren is Tonny namelijk voorzitter van de Ondernemings raad concern en Rik Bart de Jonge is naast zijn functie van Corporate Human Resouces directeur, bestuurder/voorzitter. Ook Peter van Dongen feliciteerde Tonny en richtte een dankwoord tot haar. Het officiële gedeelte van de receptie werd door Tonny zelf met een dankwoord afgesloten, waarna de gezellige receptie werd voortgezet.

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 30