4 8 (11) (14) Waar krijg ik nou een kick van, wat geeft mij energie ledereen zal in deze periode wel van vakantie terugkomen of op vakantie gaan. Dat betekent tijd voor jezelf en je dier baren en dat is voor mij een grote energiebron. Maar er zijn er meer in mijn leventje als brouwerijbaas, veel meer. Toegewijde mensen, dat zijn mensen die betrokken zijn bij hun werk, hun omgeving, hun team en collega's, geven mij een lekkere energiestoot. Open, eerlijk, frank en vrij in deze wereld kunnen staan, is een levenskunst waarvan ik geniet. Ik krijg een kick van plannen, die worden afgemaakt, wor den getoetst en worden verbeterd. Het werken met teams die eigen afspraken toetsen en beoordelen, initiatief nemen en de resultaten vastleggen, vind ik heerlijk. Als ze er dan ook nog enthousiast over kunnen praten met wie dan ook, maakt dat het plaatje compleet. Praten kunnen ze trouwens allemaal hier in het Zuiden, daar hoef ik weinig aan te ont wikkelen! Dat is heerlijk hier, want praten met betrokken heid, kennis en emotie, dat kunnen we prima, maar het hoeft niet altijd ergens over te gaan. Gewoon een keer met elkaar 'de wereld verbeteren', met een hand in de zak en in de andere hand een pilsje, is voor mij ook een oppepper. Samen uit een conflict of tegenstelling komen, zonder het gevoel te hebben dat een partij gewonnen of verloren heeft. 'Samen winnenis meer dan een gelijkspel in de sport. Als het ons lukt om samen ergens uit te komen, dan heb ik weer flink bijgetankt. Humor is een van de beste energiebronnen die ik kan bedenken. Om humor te zien en te herkennen moet ik daar voor openstaan. Ik moet de ruimte hebben om ervan te kun nen genieten. Het zit hier vol met humor. Met jubilea ont vang ik de jubilaris en ga aan de koffie met gebak. De verhalen die op zulke momenten naar boven komen, teke nen de mensen ten voeten uit, lopen over van de humor en ik geniet met volle teugen. Elke Bossche Vriendschapsbol-uitreiking (in Brouwerij Nieuws, red.) geeft een kick. Het lijkt voor de vluchtige lezer het overhandigen van een bovenmaatse chocoladebol. In feite is het een uitlaatklep voor wederzijds respect en waardering en is voor mij elke Vriendschapsbol een parel tje aan de Bossche kroon. Nu ik alles de revue laat passeren en ook daadwerkelijk opschrijf, geeft me dat ook een heerlijk gevoel. Met dank aan Marijke die het idee aanreikte. Ik ga nu een rondje lopen op de Brouwerij. Erkenningen voor opleidingen Heineken Zoeterwoude; Ook salaris uit SAP! Kennismaking twee nieuwe leden Raad van Bestuur Heineken tekent Uitvoeringsconvenant Multicultureel Personeelsbeleid; Go Live WAVE 1, goede generale repetitie Corporate Office start Projectmanagement 'The Heineken Way' Eerste fase Heineken Brouwerijen site succesvol afgerond Laatste Heineken Trophy succes Met Heineken op Safari; Brands Blik op Cultuur en Culinair BREW, de financiële horecahulp Sportieve ontmoeting tijdens CBK Hockeytoernooi De Momentopname Recepties; Geflitst; Hengelsportdag Den Bosch Persoonlijk -v 12 Succesvolle start Heineken Experience (17) Horeca Buitenreclame in Nederland StarGame, wegens succes vervolgd Nieuwe Heineken-campagne van start! Vrumona tekent samenwerkingscontract met Bleekemolens Race Planet; Geachte Consumentenservice Ideeëncentrum reikt Oorkondeprijs en Creativiteitsprijs 2001 uit Hei Society Deze zomer altijd en overal gekoeld Heineken bier; Win een cd-single van K-otic 25 Herman Ubbink, unitmanager Den Bosch

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 2