Uit dienst Overleden Extra Mededelingen Bedankt! 19 Detacheringen Bahamas De heer R. van Mil is met ingang van 1 juli 2001 gedetacheerd als projectmanager bij Commonwealth Brewery Ltd. in Nassau, Bahamas voor een periode van zes maanden. Na een dienstverband van drie jaar of meer Zoeterwoude Dhr. C. Krayenoord (Staf Technische Dienst) Mw. D. Kaarls-Tschin (HTS, SCS) Mw. G.K. Van der Steen-Nijman (Marketing en Services Horeca) Mw. M.C.M. Massee-Geurts (Build team STAR Chain) Den Bosch Mw. A.E.M. van Heertum (Verpakken) Op 7 juni 2001 is de heer A.M. Beumer (75 jaar) overleden. De heer Beumer is 1 december 1970 in dienst getreden te Rotterdam. Hij is 1 augustus 1990 met pensioen gegaan. Op 7 juni 2001 is de heer H.H. Diederichs (64 jaar) overleden. De heer Diederichs is 28 november 1977 in dienst getreden te Amsterdam. Hij is per 1 april 1999 met de 57,5-jarige regeling gegaan. Op 11 juni 2001 is de heerJ.T.G. Beekmans (69 jaar) overleden. De heer Beekmans is 26 augustus 1963 in dienst getreden te Den Bosch. Hij is op 1 december 1996 met pensioen gegaan. Op 21 juni 2001 is de heer J. Scheenioop (73 jaar) overleden. De heer Scheenioop is 5 december 1945 in dienst getreden bij Amstel. Hij is 1 september 1992 met pensioen gegaan. Op 22 juni 2001 is de heer D. Otterspeer (74 jaar) overleden. De heer Otterspeer is 16 september 1963 in dienst getreden te Schiedam. Hij is 1 januari 1992 met pensioen gegaan. Op 24 juni 2001 is de heer C.H. Rhemrev (88 jaar) overleden. De heer Rhemrev is 1 juli 1963 in dienst getreden te Amsterdam (Amstel). Hij is 1 februari 1978 met pensioen gegaan. konden zijn op de afscheidsreceptie heb ik een persoonlijk briefje gekregen met daarin de beste wensen voor de niet actieve periode. Ook hen wil ik daarvoor bedanken. Het ga jullie allen goed en wie weet tot ziens. Wim en Aafien van Bezooijen Vrijdag 8 juni was het dan zover. Receptie ter ere van mijn 25-jarig dienstjubileum. Het deed me erg goed om te zien dat er zoveel gasten aanwezig waren en dat er veel aan dacht aan was besteed om deze dag tot een succes te maken. Dit laatste is dan ook meer dan gelukt en daarvoor wil ik Heineken, fami lie, vrienden en collega's hartelijk bedanken. Jacky Snijder 1 mei, de dag van mijn 25-jarig jubileum, was voor mij al erg bijzonder. Ik bevond mij in Renesse tezamen met de Groepsondernemings- raad. Cursus, want het leven gaat uiteindelijk gewoon door. Om 11.00 uur werd ik verrast met een grote taart. Onverwacht, want ik had er vooraf geen ruchtbaarheid aan gegeven. Dom van mij om te veronderstellen dat een medezeg genschapsraad zo'n dag gewoon voorbij zou laten gaan. Bedankt jongens! 23 mei werd echter nog veel uitzonderlijker voor mij en mijn hele gezin. Gekozen voor een receptie, is het altijd maar afwachten hoe deze zal verlopen en hoeveel mensen erbij aanwezig zullen zijn. Zeker als die dag ook nog eens valt in een periode waarin veel mensen erop uittrekken. Het waren er echter velen. Na de lovende woorden van de officiële sprekers en van mijn vrouw, werd ik door al die aanwezigen stevig in het zonnetje gezet met lachende gezichten, vriendelijke woorden en vele cadeaus. Ik ben dan ook erg verwend. Hoewel dit alles al erg leuk en gezellig was, kwam de kroon op de receptie toen onze carnavalsclub 'De Vrolijke Druiven' binnenkwam. Het werd voor mij en heel mijn gezin een onvergetelijke dag. Subliem gewoon. Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik Heineken en alle aanwezigen bij zonder veel dank zeggen voor de dag die de dag van mijn leven werd. Bedankt allemaal!!! Wil, Truus en de kinderen van Vugt Onderstaande personen bedanken Heineken voor de bloemen en de cadeaus die zij heb ben gekregen: Irene en Hans van Brink-Londt Schuitz uit Deventer (12,5-jarig huwelijk) Familie L.A. Bourïer (40-jarig huwelijk) Wim en Jopie Tillemans (50-jarig huwelijk) Dhr. en mevr. Haas-Ekazer (50-jarig huwelijk) J. Cornelissen uit 's-Hertogenbosch (65ste verjaardag) Nadat in Vers van 't Vat 4 een stukje is gepu bliceerd over de opening van een nieuwe behandelkamer van Fitland, het fysio&fitness centrum van Heineken Den Bosch, is wegens omstandigheden de datum veranderd. Het vijfjarig jubileum en de opening van de nieuwe behandelkamer wordt gevierd met een groots opgezet zeskamp. In plaats van 8 juni wordt het zeskamp nu 14 september gehou den. Alle teams van Heineken Den Bosch en de buitenfirma's die bij de vestiging Den Bosch werkzaam zijn kunnen zich inschrijven. De teams bestaan uit een captain, zes spelers en een reservespeler. Voor lekker eten en drinken wordt natuurlijk weer gezorgd! Jesse van Tuijl, namens de commissie Bedrijfsfitness Fysiotherapie Den Bosch De openingstijden van de kas in Amsterdam zijn per 1 augustus gewijzigd: De kas op A/Wet is vanaf 1 augustus dagelijks geopend van 8.30 - 12.00 uur. De gegevens voor de rubriek Persoonlijk worden aangeleverd door de desbetreffende P&O-dien- sten. Heeft u een geboorte of huwelijk aan te meldenMeld het de P&O-dienst en de gegevens komen vanzelf in Vers van 't Vat. Op 1 juli 2001 is de heer K. van de Rest (69 jaar) overleden. De heer Van de Rest is 1 februari 1964 in dienst getreden bij Bowling Nederland. Hij is 1 februari 1997 met pensioen gegaan. Op 10 mei jongstleden heb ik afscheid geno men van Vrumona om te gaan genieten van de VUT. Het afscheidsfeest wat mij en mijn familie is aangeboden was fantastisch. Ik wil allen die dit zo prachtig hebben georganiseerd nog maals hartelijk bedanken. Het was ook fijn om veel collega's en oud-collega's de hand te kunnen schudden en nog even bij te praten. Ook mijn echtgenote stelde dit erg op prijs. Van een aantal collega's die niet aanwezig Vrumona Aanmoediging Beloning A.P. van Oostrom A. El Mansori B. Muis L. Gerrits A. Pitlo G. Lodder W.F. Leguijt 75,- 75,- 75,- 75,- Deze gegevens zijn aangeleverd door de Ideeënbuscommissies 250,- cadeau) 250,- cadeau) 250,- cadeau) (0

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 23