PERSOONLIJK Geboorten h uwelijk Buitenland 18 Amsterdam Maud, dochter van mw. C.H.W. Fransen (Corp. Marketing Int.Brand Team Murphy) Hans, zoon van mw. M.A. Herweijer (Corp. Marketing Int. Brand Team Heineken) Sal, zoon van dhr. A.C. Holtzappel (Corporate Communication) Schiphol Wessel, zoon van dhr. B.J. Wiersma (Export Traffic Department) Zara Lily, dochter dhr. J. van 't Hoff (Export Marketing Department) Muze Mijntje, dochter van dhr. B. Merkus (Export Management Europe/Duty Free) Den Bosch Tim, zoon van mw. H.T.J. van de Camp- Brekelman (Verpakken) Youri, zoon van dhr. A.G.H. Bruining (Verpakken) Ivo, zoon van dhr. M.G.M. van Huiten (Verpakken) Jouke, zoon van mw. Y.W.H.M Mars (Brouwerij Algemeen) Yarno, zoon van dhr. A.G. Wagenaars (Verpakken) Jeffrey, zoon van dhr. C.W.A. Kardol (DCS) Horeca Katelijne, dochter van dhr. G.W.H. Boon (Verkoop H.B. Utrecht) Anna Catharina, dochter van dhr. B.J. van Uitert (Administratie H.B. Noord-Holland) Romy, dochter van dhr. A.G.J. Vermeulen (H.B. Tap Techniek Noord-West, HTS) Annick Frederique, dochter van dhr. E. v.d. Steene (Comm. ass. H.B. Holland-Zuid) Derk Johannes, zoon van dhr. J.E. Delmee (Verkoop H.B. Amsterdam) Bunnik Mats, zoon van dhr. E.D. van der Heide (Verkoopteam Overige Markten) Joep, zoon van dhr. E.J.A. Polman (Distributieteam B Ploeg B) Indonesië Maartje, dochter van dhr. B. van den Huijsen (financial manager P.T. Multi Bintang Indonesia). S3 Mw. L. Trapman (Corporate Sales Promotion) met dhr. A.J.L. Kiebert Schiphol MwM.S.J. Groenendaal (projectmanager MultiSourcing) met dhr. S. Le Poole Den Bosch Dhr. J.P. Boon (Algemeen Brouwen) met mw. M.H. Inia Dhr. W.A. Stuiver (Verpakken) met mw. J.H.G.M. Kuys Zoeterwoude Dhr. P.J.B. van Schie (Marketing management Brand Specialties) met mw. A.M. Bakker Mw. A.M. Bijvoet (junior Brand manager) met dhr. R.A. Docter Dhr. D.G.N Hogenboom (accountassistent Food) met mw. D.M. Randsdorp Mw. H. Van Eerten (HTS, R&D) met dhr. F.B. van de Linden Dhr. M.E. Alsemgeest (Verpakken) met mw. B.B. Bezemer Dhr. F.B. van der Linden (Kwaliteits Controle Team) met mw. H. van Eerten Dhr. E.S. Serbony (Verpakken) met mw. D.T. Inesia Dhr. E.C. Almeida da Fonseca (DCS) met mw. J.J. Muskita Buitenlandse benoemingen Congo De heer M. van Geldern, voorheen general manager bij Heineken South Africa Ltd., te Johannesburg, Zuid Afrika is per 15 juni benoemd tot Commercial Marketing director bij Brasseries du Congo, te Brazzaville, Congo. Ghana De heer C.J.G. Nouwens, momenteel Tax manager bij Heineken International, Amsterdam is per 15 augustus benoemd tot Financial manager bij Ghana Breweries Ltd. te Accra, Ghana. Nigeria De heer R. Jansen, momenteel Electrical engineer 1 bij Heineken Technical Services, Zoeterwoude is per 15 augustus benoemd tot Assistant Installation manager bij Nigerian Breweries Plc. te Lagos, Nigeria. Zuid-Afrika De heer P.M.J. Simons, thans Area Export manager Africa bij Heineken Export Group, Schiphol is per 16 juli benoemd tot general manager bij Heineken South Africa Ltd., te Johannesburg, Zuid-Afrika. Verenigde Staten De heer R. Italianer, momenteel hoofd Planning Control bij Heineken Nederland, Zoeterwoude is per 1 oktober benoemd tot vice president Finance and Operations bij Heineken USA Inc. te White Plains, Verenigde Staten. Singapore Per 1 juli is de heer E.E.M. Nelissen, thans Business Coordinating manager bij de Cluster Asia Pacific, benoemd tot regional director Asia Pacific Breweries Ltd. te Singapore. Indonesië De heer A. W. Lowther, werkzaam als Brewery manager bij P.T. Multi Bintang Indonesia in Sampang Agung te Indonesië, is per 1 juni 2001 benoemd tot technical manager bij P.T. Multi Bintang Indonesia. Spanje De heer 0.0. Ajayi, business consultant Marketing Strategy Support Group is per 1 juni benoemd tot Export manager Heineken Canarias S.L. in Gran Canaria, Canarische Eilanden. Polen De heer R. Kleinjan, hoofd Bedrijfseconomische Zaken bij de Supply Organisatie in Zoeterwoude is per ljuni benoemd tot directeur Corporate Accounting and Control bij Zywiec S.A. in Warsaw, Polen. Italië Per 1 juli is de heer W.A. Jacobs, thans Landelijk unitcontroller bij Heineken Nederland B.V, benoemd tot manager Planning Control bij Heineken Italia S.p.A. in Milaan, Italië. Terugkeer vanuit het buitenland Nigeria De heer J.F. Foster is teruggekeerd vanuit Nigeria waar hij werkzaam is geweest als Technical director bij Nigerian Breweries Plc. Spanje Mevrouw H.E.A. Weesie is teruggekeerd vanuit de Canarische Eilanden waar zij werkzaam is geweest als Export manager bij Heineken Canarias S.L. Bahamas De heer M. Bauer is teruggekeerd vanuit de Bahamas waar hij werkzaam is geweest als Engineer/Maintenance manager Packaging. Singapore De heer S. Hiemstra is teruggekeerd vanuit Singapore, waar hij werkzaam is geweest als regional director Asia Pacific Breweries Ltd. St. Lucia De heer H.A. Wymenga is teruggekeerd vanuit St. Lucia, waar hij werkzaam is geweest als Brewery manager bij Windward Leeward Brewery Ltd.

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 22