i I f Heineken was, om de kansen op prolongatie van de titel te vergroten, dit jaar met maar liefst drie teams, voor de gelegenheid omge doopt in het Heineken-, Amstel- en Brand- team, afgereisd naar hockeyclub Hurley in het Amsterdamse Bos. Onze selectie, gezegend met enorm veel talent, was al vroeg in het sei zoen in trainingskamp gegaan, maar ondanks de intensieve voorbereiding en de geweldige inzet kon geen van onze mixed teams het deze dag bolwerken tegen het team van Grolsch dat uit louter heren bestond. Het verlies was ech ter snel vergeten. In de stralende zon werd, met een heerlijk vers getapt Heineken biertje in de hand, genoten van een uitstekend ver zorgde barbecue en een optreden van de band Jazzmatazz. Volgend jaar zijn wij er uiteraard weer bij en doen dan ons uiterste best om de beker te heroveren! Ivo Veraart, Customs Department Heineken Export Group Ook hockeyen Heineken doet tevens mee aan de populaire bedrijfshockeycompetitie. Heineken is in de regio Amsterdam actief met een heren en een mixed team. In de tien wedstrijden die er gemiddeld per seizoen worden gespeeld telt uiteraard de winst, maar waar het echter vooral om draait is de gezelligheid! Heb jij zin om op een sportieve manier collega's beter te leren kennenNeem dan, per mail, contact op met de heer I. Veraart: coördinator mixed hockeyteam of de heer E.J. Muller: coördinator heren hockeyteam. Voor de eigen veiligheid en die van de tegenstander is wel enige ervaring vereist. Sportieve ontmoeting Op de foto's ziet u de drie Heineken-teams tijdens het Centraal Brouwerij Kantoor Hockeytoernooi 2001. Teams van vrijwel alle Nederlandse bierbrouwers strijden tijdens deze jaarlijkse sportieve ontmoeting om de CBK-wisselbokaal. Door de winst vorig jaar mocht Heineken deze trofee mee naar huis nemen en kreeg met deze winst tevens de organisatie van dit toernooi toebedeeld. Zaterdag 9 juni vond de zevende editie plaats van dit evenement.

Vers van 't Vat | 2001 | | pagina 13